Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Lányok, nők! Járnátok olyan...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, nők! Járnátok olyan pasival akinek előttetek támogatós kapcsolata volt, tehát pénzelt egy lányt akivel együtt járt?

Figyelt kérdés

Tegyük fel, hogy intelligens és külsőre is bejön nektek…


Direkt nem úgy fogalmaztam, hogy azért fizetett a lánynak, hogy az együtt legyen vele, mert ennél egy kicsit bonyolultabb kapcsolat volt köztük.


Azt gondolom, hogy ilyesmi a legtöbb nőnek kizáró ok, ha komoly kapcsolatot akar…

De kiváncsi vagyok a válaszokra.



2021. aug. 22. 15:00
 1/8 anonim ***** válasza:
85%
Biztos, hogy nem...
2021. aug. 22. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
És miért nem?
2021. aug. 22. 15:57
 3/8 anonim ***** válasza:
86%

A múlt az múlt. Amennyiben velem őszinte, normál alapokon nyugvó kapcsolatot szeretne kialakítani és kedvelem, akkor nincs akadálya.

Mindenki tett olyan dolgokat a múltban amire nem feltétlen büszke, de nem is kell feltétlenül, hogy bánja amit tett, ha már nem csinálja, az bőven elég.

Szerintem. 18L

2021. aug. 22. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
69%
Akkor engem is támogasson..
2021. aug. 22. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
86%
Hát azért nem mindegy, hogy volt egy barátnője, aki ideiglenesen nem tudott dolgozni, és addig ő eltartotta (ezt minden normális ember megteszi a párjáért), vagy direkt egy aranyásót szedett össze, aki direkt pénzes pasira hajtott, és amúgy érzelmek nélkül...
2021. aug. 22. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
48%
Ez attól függ, hogy tud-e partnernek tekinteni, vagy minden nőben a kurvát látja, aki több-kevesebb ajándékért-vacsoráért-pénzért van együtt a pasijával.
2021. aug. 23. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
#6. És mi van, ha Ő az úgynevezett “sugarbaby”-ben sem a kurvát látja csak neki nem tétel, hogy támogatja e vagy sem?
2021. aug. 23. 14:03
 8/8 anonim ***** válasza:
Így működnek a komoly kapcsolatok is.
2021. aug. 23. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!