Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Milyen ajándékot adjak a...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen ajándékot adjak a barátomnak karácsonyra, akivel már 3 éve vagyok együtt?

Figyelt kérdés

Ahogy már fent is írtam, most lesz decemberben, hogy 3 éve vagyunk együtt a barátommal, de abszolút nem tudom, hogy mit adjak neki ajándékba.

19 éves. Szereti a videojátékokat, a matematikát, fizikát. Nem szeret olvasni.

Már minden felé kütyüt megvett magának, úgyhogy azok ki vannak lőve. Elsősorban inkább valami kreatív dolgot gondoltam neki, de nem tudom, hogy mi lenne igazán fiús/férfias a számára.

Bármilyen ötletet elfogadok, nem zárok ki semmit. Előre is köszönöm szépen a válaszokat! :)

19/L



2020. nov. 30. 00:15
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
97%
Én a kedvenc videójátéka logójával csináltattam neki egy pólót.
2020. nov. 30. 02:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Bár már nem most, hanem a második karira :)
2020. nov. 30. 02:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
41%

Vagy csinálj neki egyedi pólót, vagy valamit.

Akár adhatsz neki perverz ajándékot is...

Vagy ha tudsz rajzolni festeni akkor rajzold, fesd le.

2020. nov. 30. 02:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
39%

Na ilyen póló, bögre meg hasonlo szarsàgokat hanyagold.

Inkàbb ne adj semmit, mint porfogot.

Vedd meg a kedvenc parfümjét, vagy vegyél horgászutalvànyt, vagy egy ruhaboltba ajandémutvànyt, vagy egy mozijegyet.

Csinálj egy handmade szappant, vagy süss egy Mézeskalàcs h hàzikot, vagy beszélj vele és inkább ketten dobjatok össze egy olcsóbb helyre egy hétvégét, akár csak 1 éjszakàra vagy csak 1 reggeltől estig kiràndulàsra.

2020. nov. 30. 04:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%

Kár hogy kB minden turisztikai hely zárva tart. Amúgy jó ötlet lenne a kirándulás vagy hotelezés..

A póló szerintem jó ötlet, esetleg valami puzzle (a kedvenc akarmilyerol) ami képnek is jó a falra.

2020. nov. 30. 07:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
Média Marktba lehet kapni ilyen katalógus szeruseget, fel van benne sorolva x program, és ha megvetted azt a katalógust, tudtok választani melyikre menjetek. Azt hiszem ez csak 1 főre szól. Remélem értelmesen magyaráztam el, meg én sem vettem sose ilyet, barátomtól hallottam, nekik bevalt😅
2020. nov. 30. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Én egy olyasmi könyvet készítettem, amiben a közös emlékeimet sorakoztatom fel képekkel, stb. Rajzok is vannak benne, meg szövegeket is írtam. A neten találtam én is az ötletet, ha gondolod, majd keresek egy ilyet, és belinkelem. :) JA! Meg mivel van kutyája, neki is vettem egy játékot.
2020. dec. 1. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Emlékeinket*
2020. dec. 1. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat! :)
2020. dec. 6. 20:28
 10/11 anonim ***** válasza:
Én még tudom ajánlani a társasjátekokat, akár 2 főre is. Ilyen karanténos időkben jó szórakozás lehet esténként.
2020. dec. 6. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!