Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Hogyan tudnék ismerkedni/beszé...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan tudnék ismerkedni/beszélgetni vele?

Figyelt kérdés
Van egy fiú, aki tetszik. Egy éve járok vele egy osztályba, de nagyon keveset beszéltem vele. Ő eléggé szociális és népszerű, minding vannak körülötte emberek, én meg félénk, zárkózottabb típus vagyok, valamennyi szociális fóbiával.

2021. aug. 31. 13:28
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Valamit lépned kell, magától nem fog rájönni.
2021. aug. 31. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

A cselekvés az elsődleges, azaz odamész és elkezdesz vele beszélni, más módja nincs. Mivel osztálytársad, kb. bármit felhozhatsz, hisz ugyanazokat élitek meg, ugyanazon az órán vagytok, ugyanazok a történések, tanárok, események, stb..


Szerintem a legjobb az lenne, ha odamennél, megkérdezed van-e kedve beszélni pl. az udvaron, majd mondod neki, hogy már egy ideje osztálytársak vagytok, de alig beszéltetek még, szóval gondoltad itt van az ideje. Aztán bedobsz egy értelmes témát, amin lehet "rágódni", ami érdekel vele kapcsolatban vagy amit gondolsz. Ez lehet valami sport, a sulival kapcsolatban valami, hobbi, hallod hogy emleget mindig valamit és rákérdezel mi az vagy mióta csinálja, akármi.


Bármilyen másik témával is odamehetsz, csak mivel külön félrehívtad, így ketten lesztek, nem lesznek körülötte millióan.

2021. aug. 31. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
A sulis témákon keresztül elkezdhettek beszélgetni, a többi pedig majd jön magától, ha szimpik vagytok egymásnak.:)
2021. aug. 31. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!