Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Lányokkal szeretnék beszélgetn...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányokkal szeretnék beszélgetni, ismerkedni. Milyen erre megfelelő internetes oldalt mondanátok?

Figyelt kérdés
Ne társkereső legyen. A válaszokat előre is köszönöm. 18/F
2017. ápr. 12. 23:12
 1/2 anonim ***** válasza:
Anotalk?
2017. ápr. 13. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Próbáld meg az omegle-t, bár ez eredetileg nem társkereső, hanem beszélgetős oldal, de az utóbbi években egyre többen erre a célra használják. Nem ígérem, hogy sok értelmes lány lesz ott, de egy próbát megér.

Én ezen az oldalon ismertem meg a szerelmem, de úgy, hogy csak egy egyszerű beszélgetésnek indult, nem azért mentem oda, hogy bepasizzak. Viszont így utólag azt mondhatom, hogy életem legjobb döntése volt, hogy két éve felmentem az oldalra pont akkor, amikor ő is. Pár héttel később újra összejöttünk ugyanott, azóta szép lassan kialakult a szerelem. Ne lepődj meg, ha esetleg messzebb lakik az illető, nekünk is távkapcsolat volt az elején.

2017. ápr. 13. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!