Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Szerintetek gaz ha en kover...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek gaz ha en kover vagyok es a pasim meg tok vekony? Annyira szegyenlem hogy masok mit gondolhatnak…:::: ( Pl. ‘’jézusom de kövér és ilyen vékony a pasija???’’ Hallottam már ilyet. És csak kivancsi vagyok mi errol a ti velemenyetek.

Figyelt kérdés

2021. szept. 20. 20:31
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
95%
Számomra nem gáz, de ez csak az én véleményem.
2021. szept. 20. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
97%
Szerintem sem gáz, de alapvetőem sem másoknak kell megfelelnetek, hanem együtt jól érezni magatokat.
2021. szept. 20. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
96%
Ha neki megfelelsz, akkor miért gyötröd magad?
2021. szept. 20. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
52%

Egy kicsit nem árt, ha odafigyelsz a súlyodra. Mérsékelt fogyókúrát ÉS edzést javasolok.

Nem az a cél, hogy olyan sovány legyél, mint ő - hanem az, hogy legyen egy tartásod. Legyen izmod, és ne csak a combodban. Ha valaki rád néz, akkor ne egy elfolyó zsírt lásson.

Ha ez megvan, akkor nem érdekes, hogy nem vagytok teljesen egyformák.

2021. szept. 20. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
31%
Ennél sokkal durvábbakat is gondolnak!
2021. szept. 21. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
94%

Ne törődj vele. De a legtöbb embert pont nem érdekli. Aki meg a másikkal ráér foglalkozni, rossz lehet neki. Egyébként mi is ilyen pár vagyunk, most már férj és feleség, és boldogok vagyunk. Szóval ne érezd magad kellemetlenül emiatt egy percig sem, élvezd, hogy boldogok vagytok együtt. A többi meg mit számít?

30/F

2021. szept. 22. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
91%
A fiúnak szégyen, hogy milyen kis nyeszlett, vézna. Fiúk sokan inkább így gondolkodnak. Viszont sokan szeretik a husibb, formás lányokat, nem veled a gond. Lehet, nem is vagy kövér, csak eltúlzod, rosszabbnak látod magad a valóságnál.
2021. szept. 23. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
15%
raülsz kilapul szegényke :D amugy van ilyen par ismerosom nemm tudom mit eszik rajtada kistöki :D Vékony fiuhoz vékony csajszi való nem egy mázsás zsírhalmaz
2021. szept. 23. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
38%
A 8-as vagyok nem emgbantani aklartalak ez csak az én velemenyem a par simerosom azt mondta sosem foglalkoznak azzal ki mit gondol roluk, szeretik egymast, a szerelem nem vak, hanme teljesen hulye sem a kor sema suly semmi nem szamit :P
2021. szept. 23. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
91%

A mai világ legundorítóbb dolga (szerintem) a külső alapján való megítélés! Most komolyan, ennek a kérdésnek nem is szabadna léteznie!


Én valahogy meg tudom látni az értéket az emberekben/emberek kapcsolataiban és nem csak azt mondogatni hogy "miért vagy együtt egy kövér lánnyal/sráccal, ha kaphatnál sokkal szebbet is".


Komolyan emberek! Azért szeressük egymást akik vagyunk, ne azért ahogy kinézünk!


A kérdésedre válaszolva pedig: Egyáltalán nem gáz! Az a lényeg hogy legyetek boldogok, és érezzétek jól magatokat a bőrötökben! Aki pedig olyanokat mond mint amit leírtál, rá se hederíts, lehet hogy neki sosem lesz olyan boldog kapcsolata/élete mint ami nektek lesz! :)

Köszönöm hogy elolvastad! További szép napot! :)

2021. szept. 23. 02:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!