Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Az mennyire fura, hogy két 15...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az mennyire fura, hogy két 15 éves lefeküdt egymással még régebben aztán így jöttek össze, viszont erről elég sok ember tud?

Figyelt kérdés
Nem velem történt. Csak tegnap hallotam, aztán most nem tudom, hogy ez mennyire normális.

2021. szept. 30. 19:00
A kérdező szavazást indított:
Ez teljesen normális
Elmegy
Ez eléggé fura
35 szavazat
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Mi lebne fura ebben?
2021. szept. 30. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Akinek úgy tetszik, nyugodtan csámcsogjon rajta. Kissé korán kezdték, de ez van. Ma már nem annyira fura. "Bezzeg az én időmben...!" - ahogy a sláger mondja.
2021. szept. 30. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Miert, kivel kellett volna lefeludniuk, ha nem egymassal?
2021. szept. 30. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%

Nem értem, mi a problémád lényege!

Az, hogy 15 évesen lefeküdtek egymássak, az, hogy összejöttek vagy az, hogy erröl soka tudnak?

2021. szept. 30. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Inkább az, hogy erről kb.az egész iskola tud
2021. szept. 30. 20:37
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Ha együtt vannak, akkor nyilván tudni fogja, aki látja őket együtt. És együtt lévő fiatalok általában dugnak is. Nem nagy misztérium azért ez annyira, mint amekkorának gondolod...
2021. szept. 30. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
EZ kettejük magánügye, ezen fölösleges csámcsogni. Ha meg egy ideje együtt vannak, akkor szerintem rendben van a dolog egyébként is.
2021. szept. 30. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem nem fura, maga a tény hogy lefeküdtek. Viszont szerintem az kicsit cringe hogy erről mindenki tud. De ha őket nem zavarja akkor nem gáz, bár szerintem ez mindenkinek a magánügye. De ha huzamosabb ideig együtt lettek volna amúgy is mindenki azt feltétezte volna hogy lefeküdtek.
2021. szept. 30. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%
Hogyan tudódott ki? Ők mondták el, vagy valaki látta őket, netán ott volt harmadiknak?
2021. okt. 1. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!