Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Szerelmes vagyok egy osztálytá...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerelmes vagyok egy osztálytársamba, van pasija. Kb fel eve nagyon joban vagyunk, minden nap beszelunk nekem mindent elmond,1 honapja lefeküdtünk egymással! Többi lent! Mit tegyek?

Figyelt kérdés

2018. máj. 31. 19:09
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Többi lent? xd
2018. máj. 31. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Év elején még csak egy jo osztálytárs ként tekintettem rá aztan mar egy baratkent utána már egy legjobb baratkent,mikor jobban jóban lettunk elkeztunk találkozgatni sulin kívül eljartunk egyutt iszogatni, suli után átmentem hozzájuk akkor megismertem az anyukáját,nevelő apukaját nekem szimpatikusak és jófejek és ők is kedvelnek engem a lány elmondása szerint jobban mint a lány pasiját.Egyszer eldöntötte hogy nálunk akar aludni hát mondom jó kicsit ittas állapotban voltunk de teljesen tudtunk magunkrol haza jöttunk kicsit elkeztunk birkozni és valahogy mindig a lábam közé került a keze aztan kifekudtunk es elkezte utogetni mondom azt nem utogetni kell hanem simogatni és elkezdte simogatni akkor még nem történt semmi.Egy másik alkalommal is nalunk aludt es megint valahogy a ket labam koze kerult a keze és elkezte mozgatni hat mondom ez nem lehet masodjara is veletlen én is oda nyultam neki elkeztuk izgatni egymást lekaptam elösször nem akart lefekudni de másnap felkeltünk és ugy alakult hogy le is feküdtünk.Azóta én is aludtam náluk ő is aludt még nálunk és akkor is lefeküdtünk.És már egyre jobban beleszerettem.
2018. máj. 31. 19:24
 3/12 anonim ***** válasza:
Vagy lépj ki ebből az egészből, vagy mondd meg a barátnődnek, hogy vessen véget a kapcsolatának most, vagy ha kell, beszélj te is a sráccal.
2018. máj. 31. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 October15 ***** válasza:

Mi a kérdés? Közöld vele, hogy nem csak dugni akarsz. Mondjuk nem egy jó ajánlólevél amit összehozott legalábbis nekem nem lenne az.


26F

2018. máj. 31. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:

A szülei (fiatalok)azt mondták hogy engem jobban bírnak mit a pasiját én mindig meghívom mindenre,a nevelőapja is szereti azautokat mint én birom nagyon multkor egyutt sorozgettunk az anyukája is nagyon normális,a rendes apukájával nem talalkoztam személyesen de egyszer elkisértem a lányt az autoig nem mentem teljesen oda nem mutatkoztam be egy 10mrel arrebb elkoszontunk egymastol sotét is volt gondolom beszelt neki rolam a lany és azt mondta hogy szimpatikusabb vagyok neki mint a pasija.


A pasija:

1éve együtt vannak de nem nagyon foglalkozik vele a fiu hetente 1x talalkoznak általában azt mondja hogy edzese van stb de akkor is lehetne egy kis ideje a baratnojevel foglalkozni.

Jopárszor volt mar olyan hogy velunk jott a lany a varosba iszogatni es velunk szembe jott a pasija elvileg féltékeny rám van is oka de ha nem foglalkozik a baratnojevel igy jart.

En sokkal többet foglalkozok vele elhivom ide oda mindog megkerdezem hogy ker e valamit es hogyha ker akkor megveszem neki(nem kihasznál mert altalaban par szaz fts csokikrol van szo meg uditorol) multkor a pasijával voltak egy barszeru kocsmaba meg se kerdezte tole a pasija hogy kér e valamit,utana inkabb eljott velunk a mi tarsasagunkal.Azt mondja hogy az en barati társaságommal sokkal jobban elvan mint a pasijaeval.Egyszoval többet foglalkozok vele.

Az elején még probaltam segiteni nekik hogy ne romoljon el a kapcsolatuk de mar nem mert ra jottem hogy szeretem igy mar inkabb nem de nem is mondom hogy milyen a pasija, mindenki mondja neki.

Ő azt mondja hogy még szereti.

Amikor lefeküdtünk elsőnek azt mondta hogy nem szeretné ezzel elrontani a baratsagunkat.

Amikor meghallom a pasijának a nevét legszivesebbem felakasztanám magam,nem is az hogy ideges leszek hanem hogy rossz kedvem lessz egyszeruen akkor nem tudok beszelgetni azzal a lannyal es nem tudok nem bunko lenni vele de a fiu barataimmal elfelejtem és nem gondolok ra hanem jol erzem magam.

Multkor mondta este hogy naluk aludt es egyszeruen nem volt kedvem vele beszelgetni pedig mindig ha nincs fent facebookon akkor arra varok hogy fent leegyen es irjon.Egesz vegig kicsit bunko voltam vele de egyszeruen nem tudtam normalis lenni mellete de ha arrebb mentem es a fiukkal beszelgettem akkor jol ereztem magam.Kerdezgette hogy mi a bajom de azt mondtam neki hogy semmi ő nem tudja hogy ennyire szeretem.Sőt azt sem tudja hogy szerelmes vagyok belé.

2018. máj. 31. 19:42
 6/12 anonim ***** válasza:
Tényleg nem érted, hogy mi ezzel a gond?
2018. máj. 31. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:

A pasijával nem akarok beszelni arrol hogy volt koztunk mar valami mert akkor a lány szemében én lennék a bunko paraszt és utana már nem hinnem hogy érdekelném ha miattam mennek szét.

Mar mondta hogy nem birná ki képes lenne meghalni a fajdalomban ha ez miatt szakitana vele a pasija.

2018. máj. 31. 20:14
 8/12 October15 ***** válasza:
65%

Mennyire lehet agyhalott a csaj te szent isten.. XD Mármint könyörgöm... komolyan nem érzed, hogy ez mennyire qrva gáz?


Btw de, kihasznál csak éppen nem táskát veszel neki hanem elvégzed a pasija dolgát anélkül, hogy a pasija lennél.

2018. máj. 31. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

De ez így nem jó, akárhogy is van. Ha annyira akarod, te szerencsétlen, akkor mondd meg a lánynak, hogy legyen veled, vagy többet nem találkoztok, ha továbbra is ez marad a szándéka.

Legyen már benned némi elv, ember...

2018. máj. 31. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
Én is erre gondoltam.
2018. máj. 31. 21:48
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!