Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Szerintetek van okom aggodalom...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek van okom aggodalomra, vagy csak túlgondolom a dolgot ?

Figyelt kérdés
Barátommal már lassan 1 éve vagyunk együtt, jelenleg távkapcsolatban élünk. Azt tudni kell, hogy nemrég kezdett el dolgozni, így kevesebb időt töltünk együtt. Mindketten kissé introvertáltak vagyunk, de neki sikerült új barátokra szert tennie a munkahelyén, aminek persze örülök, de ugyanakkor nagy rajtam a stressz, mert folyamatosan azon aggódom, hogy valami alakulgat egy másik lánnyal (állítólag a munkatársai mindig piszkálják, és próbálják összehozni egy lánnyal, aki úgyszintén ott dolgozik)..Utóbbi időben észrevettem, hogy a snap score-ja megállás nélkül növekszik, naponta kb. olyan 80-100 snap megy oda-vissza..Erről már kétszer beszéltünk, egyik alkalommal én hoztam fel, mert nagyon zavart a dolog, másik alkalommal pedig Ő, mert észrevette, hogy ideges voltam. Mindkét alkalommal az volt a válasz, hogy sokat snap-el az egyik haverjával munkából, és hogy általában csak munkáról beszélnek, de nekem akkor is fura valamiért ez az egész. Aztán pedig azt mondta nem akarja, hogy egy hülye app próblémákat okozzon köztünk, és ha akarom, akkor törli az egészet, de persze ezt soha nem kérném tőle, annyira toxic azért nem vagyok..Mielőtt bárki is félreértené, nem azzal van a probléma, hogy beszél másokkal, egyszerűen csak kicsit gyanús, hogy ennyit snap-el a haverjával minden egyes nap..A viselkedése viszont nem változott, szóval nem tudom. Mi a véleményetek ? ://

2021. okt. 9. 15:19
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Bízzál benne!Ha szeret akkor nem fog félre menni!
2021. okt. 9. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Egyetértek az elsővel plusz szerintem ne egy ilyen semmilyen app-ra alapozz. Azzal, hogy ilyenen féltékenykedsz, nem fogja megoldani a problémát, de lehet még el is kergeted magad mellől a barátod. Ha a viselkedése semmit sem változott és lazán kezeli ezt a törli dolgot, akkor nincs okod aggodalomra és ugyebár fő a bizalom.
2021. okt. 9. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
82%

Hogy snapelne ennyit egy olyan lánnyal, akit csak most ismert meg? Ha lenne is valami, nem olyan appon tenné amin lekövetheted és gyanút kelt, hanem messengeren vagy instán. Ha marad is snapen, csinál egy másik accot és írkál azon, hogy ne tudj róla.


Hülyeségen kattogsz, a távkapcsolat viszont nem lesz jobb.

2021. okt. 9. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
50%

3-as vágod hogy pont snapen nem lehet lekövetni?


kérdező, bizz benne. a pontok nem mondanak semmit

2021. okt. 9. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Szerintem nincs gond, ha a kedvedért még le is törölné. Inkább akkor lenne gyanús, ha titkolózna. Szerintem ne agyalj rajta, mert akár ez is alááshatja a kapcsolatot. Bízz benne, nem fog megcsalni.:)
2021. okt. 9. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!