Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Miért csinálja ezt?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Noémi 2005 kérdése:

Miért csinálja ezt?

Figyelt kérdés
Egy srác akivel 1 hónapig napi szinten beszélgetünk, bevágta nekem hogy ő most offolni fogja a csajokat és eddig mikor találkoztunk mindig megöleltük egymást, most meg ölelésre sem méltatott.És tudja jól hogy agyamra megy ha nem válaszol vagy csak szívezi az üzenetem és direkt csinálja..ma összefutottunk a folyosón de meg sem ölelt, úgy tesz mint ha ott sem lennék, miért csinálja ezt?

2021. okt. 12. 14:31
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Nos, azt mondta hanyagolja a csajokat. Ha csaj vagy, akkor ez rád is vonatkozik.

Pontosan azt tette, amit mondott.

2021. okt. 12. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Én nem egy csaja vagyok én az állítólagos lánybarátja..
2021. okt. 12. 16:05
 3/8 A kérdező kommentje:
*csaj
2021. okt. 12. 16:05
 4/8 anonim ***** válasza:
65%
Tobbet akar es azt varja h te lepd meg ezt, es h megvigasztald mert a tobbi csúnya lány bantotta.
2021. okt. 12. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Azt megkérdezted tőle hogy miért offolja a csajokat? Nem hisztizni kell, hanem beszélni vele, személyesen (gondolom egy suliba jártok).
2021. okt. 12. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

"Én nem egy csaja vagyok én az állítólagos lánybarátja" - Ebben az esetben nyugodtan kérdezz rá nyíltan.

"Figyelj Feri! Azt mondtad, hogy barátok vagyunk. Miért nem reagálsz, ha találkozunk? Miért nem írsz vissza? Engem ez nagyon zavar."

2021. okt. 12. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
78%
Valamiért bevágta a durcást, szerintem hagyd főni a levében, ha egy hét múlva megunja, majd jön. Akkor jelezheted neki, hogy azért ez nem esett jól neked. Kicsit még éretlen, de ebben lehet fejlődni. :-) 48f
2021. okt. 15. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Kérdeztd meg személyesen hogy miért offolja a csajokat. Te is lány vagy. Mindegy kije vagy. Hatossal egyetértek
2021. okt. 15. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!