Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Barátnőm nagyon féltékeny....

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Barátnőm nagyon féltékeny. Mit csináljak?

Figyelt kérdés
Nagyon jól megy minden és ezt leszámítva minden rendben van a kapcsolatunkban. Azonban a féltékenysége elég zavaró mert ha már csak osztálytársam rámír elkérni a leckét már azon is besértődik hogy menjek más biztos jobban kell. Így lassan kezd az összes lány barátom eltűnni. Pedig nem vagyok csajozós és boldog vagyok mellette. Nem kell más de valamiért nagyon féltékeny de ha ezt megemlítem neki meg van sértődve hogy ha csak ő kell miért érdekel a többi lány meg hogy nem is féltékeny. Mit tegyek?

2021. okt. 14. 22:50
 1/9 anonim ***** válasza:
72%
Én egy ilyen hiszti után kibaśżnám, mint macskát szarni, ki a francnak kell egy ilyen önbizalomhiánytól szenvedő hisztis drámakirálynő?
2021. okt. 14. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
83%

Volt ilyen nőm, annyit szarakodtam vele, hogy a végén még ő dobott valami kitalációja miatt.


Ha minden rendben van még kéne értenie hogy téged ez zavar, és feleslegesen féltékeny.


Egyébként meg van az a mondás hogy addig jó amíg féltékeny.

Ha leszarna az lenne a bajod...

2021. okt. 14. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
79%
Dobd. Majd boldog leszel mással, ennél boldogabb is. Nem nehéz!
2021. okt. 15. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
91%
Szerintem csak legyél vele határozott. Ilyen esetben mondd meg neki, hogy a leckét akkor is el fogod kérni, ha neki nem tetszik, szóval legyen szíves hagyja abba a felesleges féltékenykedést.
2021. okt. 15. 07:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
69%
Mindig így kezdődik. Előbb elmarja mellőled a konkurenciát, aztán a barátaid, végül a családod. Amikor már kellőképpen függsz tőle, belekezd az igazi érzelmi zsarolásba, miközben afférokba kezd, amikkel téged vádolt korábban. Végül mindent megteszel és elnézel neki, csak hogy megtarthasd. Aztán kidob.
2021. okt. 15. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
33%

Aligha fog ebből engedni.

Ha mégis, akkor csak idő kérdése, hogy újra és újra előhozza, végül elcseszted vele pár évedet.

Ugye, világos,mit kellene tenned. Előttem már megírták.

2021. okt. 15. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
45%

Szánalmasak vagytok. Ahelyett hogy megpróbálnátok kicsit növelni az önbizalmát, dobjátok azonnal. Egy férfi próbálja megoldani a problémát, nem elfut előle.


Hasonló vagyok, de hidd el hogy mi sem örömünkben csináljunk. Nekünk is szarul esik. Lehet hogy nincs semmi, de én még a semmit is túl gondolom és 3 napot agyalok rajta, úgy hogy közben tönkre is teszem magam. Próbáld dicsérni, vagy segíts hogy valahogy elfogadja magát. Mást sajnos nem tudok mondani.

2021. okt. 15. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
40%
Pszichológushoz forduljál 7-es a beteges szorongásoddal, ne a barátod életét tedd tönkre arra való ácsingózással, hogy téged megnyugtasson. Van megoldás, és nem ez!
2021. okt. 15. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
76%

Ameddig foglalkozol a hisztijével fog hisztizni.Szard le.

Nem szűnnek meg körülötted sem a nők,sem az emberek létezni csak mert van egy csajod.Szokjon hozzá.Neki is vannak fiú osztálytársai,talán fiú barátai is,te nem csinálsz ilyet (vagy igen?),ő is vegye észre hogy ezzel semmire nem megy.


Szakítani nem fog,pont azért féltékeny mert szeret.De ha nem bízik benned akkor meg ennek a kapcsolatnak nevezett valaminek sincs sok értelme.


Akárhányszor megsértődik,hisztizik,elvonul tedd azt amit ilyenkor lehet: hagyd rá,had nyugodjon le,és ne pátyolgasd.Nem neki van igaza,tehát nem neked kell bocsánatot kérni vagy valamit másképp csinálni.Neki kell felnőnie a kapcsolathoz,ha veled akar lenni,mert ez így egy nagyobb lánytól már túl gyerekes.

2021. okt. 15. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!