Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Új lány? Mit csináljak?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Új lány? Mit csináljak?

Figyelt kérdés

Szóval nemsokára 16 éves leszek van egy barátnőm akit nagyon szeretek és tényleg hűséges vagyok hozzá. Ő a mindenem. 2 hónapja vagyunk együtt , azóta nem beszélek más lányokkal nem nézek meg senkit nem megyek ki városba mg sehova más lánnyal szóval teljesen hűséges vagyok a szerelmemhez. Én egyáltalán nem szoktam féltékenykedni ellenben vele. Ő féltékenyebb típus , de tudja hogy csak őt szeretem és próbálja ezt a féltékenységet kontrollálni. Nem rég egy új lány jött az osztályomba (a barátnőm nem jár velem egy osztályba). Szóval új lány csatlakozik az osztályhoz akiről nem sok jót hallani. Akik ismerik is csak rosszat mondtak róla , hogy vigyázni kell vele mert nagy ribi meg hogy szeret nyomulni az olyan fiúkra akiknek van barátnője. A lány próbáld ismerkedni velem meg beszélgetni de én le is pattintottam mert nem akarom hogy érezze hogy bármi esélye lenne nálam. A barátnőm egyfolytában azt szajkózza hogy milyen szép az új lányra minden de szerintem nem igaz. Szóval lepattintottam de ugye a barátnőm még mindig féltékeny. Azt hozzá kell tenni hogy nem bírja az új lányt. Csak ugye mivel egy osztályban vagyunk napi 8 órát vagyunk összezárva.

Tanácsot szeretnék. Azt szeretném kérdezni mit tegyek hogy a szerelmem ne legyen annyira féltékeny és még azt is szeretném megkérdezni hogy mit tegyek hogy az új lány tényleg ne akarjon tőlem semmit?



2018. febr. 1. 18:34
 1/3 anonim ***** válasza:
Tudasd vele hogy szereted...a többi már csak rajta áll
2018. febr. 1. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Tiltsd le az új lányt, ahonnan csak tudod.

Akkor ebből majd lehet felfogja, illetve a barátnőd is biztosra mehet, hogy nem beszélgettek.

2018. febr. 1. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Ha ilyen féltékeny én már ott hagytam volna :/
2018. febr. 1. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!