Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Ha a párod sokáig alszik és...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Summer2 kérdése:

Ha a párod sokáig alszik és te korán kelős típus vagy az téged nem zavar? Mit csinálsz addig?

Figyelt kérdés
2021. okt. 17. 11:00
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Nálunk ez volt a szitu. Ő aludt, én meg nem tudtam. Amúgy olvastam, neteztem, vagy amikor már együtt laktunk akkor otthagytam aludni, csináltam kaját stb stb...
2021. okt. 17. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
90%
Átülök a fotelbe, és nyomkodom a telcsit. Vagy fekszem mellette, nézem ahogy alszik, hallgatom, ahogy szuszog 🥰
2021. okt. 17. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
65%
Tapasztalatom nincs ebben, de engem nem zavarna.
2021. okt. 17. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%

Olvasnék, főznék neki kávét, csinálnék reggelit, mit tudom én. Elfoglalnám magam.

Mondjuk azért kérdés, hogy én mikor kelek, és ő meddig alszik. Mert azt azért nehezen viselném, ha én már 8kor fent vagyok, ő pedig délig alszik. Mert én alapból nem szeretek ilyen sokáig aludni, mert eltékozlom az egész napot. De ilyen még nem volt egyik kapcsolatomban sem, így nem is tudom mit csinálnék.

2021. okt. 17. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
Úgy értettem hogy a lány 8-9kor kel a fiú még 11 után, és sose esznek együtt reggelit hanem a lánynak mindig egyedül kell enni mert a fiú nem eszik reggelit
2021. okt. 17. 19:13
 6/12 anonim ***** válasza:

Szerintem például egy házasságban, vagy ha már együtt élnek, akkor talán elfogadható, és lekötném magam, mondjuk elmennék edzeni, vagy vásárolni, bár én lehet nehezen tudnám ezt tolerálni.

De ha még csak járunk, és néha alszunk egymásnál, akkor lehet, hogy nem esne jól.

De nálam ez alap, hogy nem alszom délig, és így is nőttem fel, a szüleim sem aludtak sosem ilyen sokáig, nálunk 9 órakor legkésőbb már zajlott az élet, szóval nem nagyon tudok tanácsot adni.

4-es voltam.

2021. okt. 17. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim válasza:
52%

Én minden reggel 7 és 8 között kelek míg a párom 10-11 óra felé szokott. Mire felkel általában mosok egyet, kitakarítok és tartok egy kis “én” időt. Mielőtt felkel kb 30 perccel elkezdem csinálni a reggelit és egy meleg italt, hogy jól induljon a napja


19L

2021. okt. 18. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim válasza:
24%
Iskolába vagy dolgozni nem jártok, hogy ráértek 9-kor, meg 11-kor kelni?
2021. okt. 18. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
Hétvégén kelünk így természetesen
2021. okt. 18. 09:56
 10/12 A kérdező kommentje:
4eshez én is úgy érzem hogy az csak nap eltekozlas ha kb délig alszik valaki,és csak így is kevesebb lesz az időnk együtt,mert csak hétvégén tudunk együtt lenni
2021. okt. 18. 10:01
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!