Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Van ilyen típus? Ez normális?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van ilyen típus? Ez normális?

Figyelt kérdés

Lehetséges, hogy olyan típus vagyok, aki inkább kicsit érettebb korában, (huszonévesen) lesz szerelmes?

Általában az embereknek ilyen 15-20 éves kor között meg szokott lenni az első párkapcsolat, első szex... Én viszont nem érzem magam elég érettnek ehhez, nem tudom elképzelni, hogy barátom legyen, hogy mostanában találjak valakit, akibe beleszeretek.

Ha idősebb koromban kezdek kapcsolatba, az gond? Úgyértem fontos az életben ez a 'tiniszerelem' fázis?

Mindig is úgy éreztem, hogy később, 20-25 évesen fogok találni valakit, és ha nem is ő lesz a nagy ő, de nem lesz sok pasim, és hamar megtalálom az igazit, akivel aztán együtt maradok.

Szóval, szerintetek 'baj', illetve a későbbiekben hátrány, ha kihagyom ezt a 'tini kori szerelmi csapongásos' dolgot? Vagy ez a tapaszalatszerzés fontos?

Ja, és nem azért írom ezt, mert annyira nyomi és csúnya vagyok, és nem kellenék egy fiúnak sem, ezért ezzel az ötlettel hitegetem magam, mert savanyú a szőlő, hanem tényleg nem érzem magam elég 'felnőttnek' egy kapcsolathoz.

Remélem érthetően írtam le... És akkor várom a válaszokat, és köszönöm!!

17/L



2017. nov. 7. 20:00
 1/3 anonim ***** válasza:
71%

Szerintem inkább előny, mint hátrány.

Jelenleg csak egy negatívum jut eszembe, az, hogy nem lesz pszichológiai tapasztalatod, például nem fogod tudni, hogy hogy kezelj egy veszekedést anélkül, hogy megsértenéd a kettőtök közötti kapcsolatot. Bár a mai kapcsolatokban amúgy sem az a jellemző, hogy olyan hű de sokat tanulnának a tinik, inkább eldobják amit elrontottak, és jöhet a következő menet. :D Olvass el pár pszichológiai könyvet párkapcsolat témában, és ugyanott leszel, mint az, aki az egész fiatalkorát kapcsolatban töltötte. :D

2017. nov. 7. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Inkánn ilyen legyél mint a mai tizenévesek
2017. nov. 7. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Nem feltétlenül érettség kérdése. Te most lehet, hogy stabil vagy, egész vagy önmagadban is. Miért kéne ezt érettséghez kötni? Pl olvastam egy olyat, hogy volt egy csaj, mindenki belekötött, legalábbis sokan, az ismerettségi köréből; hogy mindig kérdezték, hogy "Nem kéne már valaki?" És akkor ő meg mondta, hogy ő most tökre jól megvan egyedül, és akkor erre meg jöttek azzal, hogy "Kit akarsz becsapni?" És akkor őneki meg pl arra vonatkozott a kérdése, legalábbis megemlítette benne, hogy honnan tudná már más, hogy őneki mi a jó? Ha neki most tényleg jó egyedül, akkor ne akarják már előírni, hogy mi a jó neki, azt csak ő tudja a legjobban.
2017. nov. 7. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!