Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Igaz az amit a barátaim...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Igaz az amit a barátaim mondanak, hogy körülbelül 30/2 lány csak olyan aki normális max a negyede?

Figyelt kérdés

Tehát azt úgy értem, hogy teljesen normális. Hogy nem felszínesek egyáltalán. Mármint azt nem nézik, hogy mennyi pénze van az embernek, mennyi követője, kedveloje a közösségi oldalakon. Meg a köztük lévő távolságot sem. Legalább akkor nem ha 150-200 km-en belül lakik a pali vagy tömegközlekedéssel is 4 órán belül. Ha idősebb is a pasi mondjuk 20-25 akkor sem várja el tőle, hogy nyáron dolgozzon. Mondjuk amikor nincs nyár akkor lehet, hogy tanul az illető. Bár egyetem és kozepsuli után jól jöhet. Főleg emiatt a Covid miatt valakinek 1-2 szabadúszó év. Az a normális aki ezeket egyáltalán nem veszi figyelembe.

Na meg aki nem utasít el egy fiút amiatt mert sokan nem szeretik. Vagy már csak azért is mert 1-2 ember pletykálkodik róla. És aki nem akar már 20-on éves korában vagy ne adj isten még fiatalabban már házasodni és gyereket. És aki kedves, bolondos, nem buta, stb Ez csak azért cink mert még ilyenkor bőven van még mit kielvezni a fiatalsagbol. Na meg az aki nem csak állítja, hogy ilyen hanem valóban normális is mert a nyalizas az tényleg megy mindenkinek. Na meg persze aki szép. Bár ez nem belső tulajdonság. Csak éppen mi azt vesszük észre, hogy sajnos a kevésbé szép lányok is ugyanilyenek. Tehát nem az ego dönti el ezt igazán. Hanem az, hogy az alap termeszetuk milyen.

Illetve az aki mondjuk nem teszi magát megszerezhetettlené azért mert már arra lesz beképzelt, hogy azt hiszi ő annyira normális lány!

És másik kérdés, valóban igaz az, hogy ott van a legtöbb normális csaj ami nem is nagy de nem is kicsi város. Ahol mi élünk város ott él 10k ember és a legközelebbi nagy város ide nekünk nem sok idő majdnem 1 óra tömegközlekedéssel. Itt a lányok azt hiszik ők a vilagkozepei. Nagyobb városban több a normális azonban a nem normális is. Viszont velünk kisvárosiakkal nem alnak szoba sem neten, sem eloben. Mert messzebre lakunk onnan mint fél óra. Meg mert nem ismernek minket. Azt mondják elvileg 20-40 ezres közepes városokban vannak a legnormalisabbak. Meg esetleg Budapesten. De ott meg azért mert már túl sokan vannak.



2021. okt. 18. 21:55
1 2 3 4 5
 11/41 anonim ***** válasza:
95%

De nem a pénze érdekel, hát nem érted ? Van sajátom, köszi!

Hanem maga az, hogy nem megy el dolgozni. Hogy ha úgy van, a szüleit húzza le. Egy felnőtt emberről beszélünk aki még kisfiú fázisnàl tart. Ezzel elég sokat veszít a karakteréből.

Felnőtt nőként meg van az igényem arra , hogy a másik fèl is felnőttként viselkedjen, felnőtt fejjel gondolkodjon .

Az mondja el az egyiket legtöbbet az illetőről, hogy magához az élethez hogyan áll.

2021. okt. 19. 03:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/41 A kérdező kommentje:

Felnőtt nőként. Mégis mennyi idősen tartod magadat felnőttnek. 18 vagy talán 22-23 évesen. Mert akkor nem vagy az bár az irasodbol itelkezve ha 30 éves vagy és egyedül élsz akkor is valamilyen részben a tinik szintje alatt vagy. Mivel ha valóban felnőtt lennél vagy legalábbis nem lennél gyerekes valamilyen ekintetben. Akkor nem a tini párkapcsolatok kategóriában akarnál beégetni tini srácokat és lányokat azzal, hogy belekotsz mindenbe amit látsz. Akkor menj a felnőtt párkapcsolatokba ilyeneket irkálni. És lehet, hogy nem vagy pénzéhes. De megegysze leírom. Nincs közöd addig ahhoz, hogy a pasid honnan szerzi a pénzt addig ameddig nem költözöl össze vele vagy nem téged húz le. Ha szüleitől szerzi ahhoz sem. Másik pedig az, rengeteg olyan embert ismerek aki régebbi vagy éppen újabb lelkitrauma miatt nem tud dolgozni vagy piheni akar 1-2 évet mielőtt bele kezd a karrierjébe. És attól még, hogy te dolgozol ne várd el a férfitól is. Mert a munka nem egy könnyű dolog. Pláne a fizikai nem. És az nem divat hogyha te dolgozol akkor a pasinak is feltétlen kell. Na meg az amiket a 4-es válaszba leírtál igazolja, hogy egy 14 éves lány jobban gondolkodik mint te. Dolgozhatsz akármennyit vagy élhetsz te egyedül Dubaiban. Legalább ha már ennyire nagyra vágyó vagy arra megkerlek, hogy legalább 5-10 évvel idősebb pasit keres és olyat aki egyedül él már. Tehát aki ha teljesen szét megy lelkileg akkor is muszály legyen neki melóznia. Bár te nem csak gyerekes vagy, hanem emberileg is gyökér vagy. És egy ilyen miatt senki nem fog még egy nap melót sem bevalallni. És elszégyelhetted magadat, hogy nem tudom mennyi évesen Tini párkapcsolatok kategóriába mész fel dirigálni. Az ilyenek miatt van ez a Covid is.

#10 Igen, az vagyok. De csak azzal aki raszolgal. A 4-es magát felnőttnek meri nevezni úgy, hogy a a tinikhez megy kavarni a szart. És egyébként sincs sok keresni valója.

2021. okt. 19. 05:38
 13/41 anonim ***** válasza:
91%

Hát neked se. Ez a kategória 16-18 éves korosztálynak van legálisan. Mi vagyunk a tinik, az más dolog, ha fiatalabbak is vannak itt.


De te hány éves vagy?


Mert a tinédzserek többsége még nincs abban a korban, hogy dolgozzon. (Persze, van kivétel)

Vagy akkor nem tiniről van szó.


Márpedig annak nem itt van a helye, hanem a felnőtt párkapcsolati kategóriában. Oda is mehetsz...a sulit már kijártad, talán ott találsz megértést, és felnőtt felfogást.

Itt nem is keress olyat,és ne szóld le az igazi "tinit" , aki jogosan van itt. (Pl a 4es)

2021. okt. 19. 07:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/41 anonim ***** válasza:
91%

“ Ha idősebb is a pasi mondjuk 20-25 akkor sem várja el tőle, hogy nyáron dolgozzon”

Ki kell ábrándítsalak de a tini korosztály 18ig tart.

2021. okt. 19. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/41 anonim ***** válasza:
88%
Ezt írtam én is
2021. okt. 19. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/41 A kérdező kommentje:

Nem csak 18-ig tart. És pontosan az ilyen lányokkal van probléma. Betoltik a 18-at. És azzal azt hiszik, hogy pukk-pakk már felnőtté is váltak. És emiatt gyakorlatilag még butábbak, éretlenebbek lesznek mint azelőtt. Az, hogy a 18 a nagykorusag nem azt jelenti, hogy ettől a kortól számítva kell megprobalni másképp viselkedni akár picikét bármiben is. Meg, hogy ekkor kell megprobalni az embernek magára erőltetni olyan dolgokat amikhez még bőven nincs meg az agyi kapacitásuk. Mert ha megteszik, akár picike változást is tanusítanak mind, hogy tudatosan vagy tudatalatt . Tönkre is tehetik mások életét. Meg majd pár év múlva megbanjak azt, hogy nem élvezték ki a fiatal tini korukat. És ez az ami miatt a legtöbb ilyen delikvens még 25 éves kora után sem kezd felnoni mind, hogy lány vagy fiú. Talán a fiúk között több a normális ebben a tekintetben is. Ezek a magyar lányok ilyen gyenge xarok. Mert normál embereknél kB 23-25 éves korig tart a tini kor. Mind1, hogy éppen mit csinál. Pl én ha 14 évesen külön koltozhettem volna. Ha a törvények engedték volna. Már annyi idősen is tudtam volna.

Az, hogy a 18 a nagykorusag. Az csak annyit takar, hogy a törvények megadták ezt a kegyelmet legtöbb országban, hogy esetleg aki életre valób már hamarabb bele tudhasson kezdeni egyedül is az életbe. De még a 21 is kevés lenne. Amerikában 25-re akarják már korlátozni. Ami talán túl sok lehet mert én is 25 éves korom előtt akarok egyedül új életet kezdeni főleg. Azonban sajnos nagyon sok rosszindulat és erőltett állfejlődés szuleitek főleg ebből a 18-as korhatárbol. Pedig inkább annak örülnétek more, hogy megtudjátok venni legálisan a cigiteket, piátok és ezért is akarnak kegyelmezni rajtatok. És az is abszurd dolog, hogy ennyi idősen már szavazati joga legyen bárkinek is. Ezért is nem megyek el szavazni az ellenzékre. Mivel annyira nem követem a politikát majd 4 év múlva talán. Bár amennyire követtem már 16-17 évesen is. Az alapján azt gondolom senkire nem éri meg szavazni. A másik meg az, hogy nem is mondom azt, hogy valaki nem jöhet ide 25-30 évesen is. De ne olyan aki alapból felnőtt embert keres magának. Meg aki kötekedni jön ide. Megint látszik, hogy mennyire iszonyú buták vagytok, hogy már az előző válaszom alapján. Persze egyébként látszik, hogy ti is csak kötekedni vagytok itt. Az adminoknak is gratulálni tudok, hogy még azt a kevés normális embert is eluztek az oldalról. Aki volt, mostmár szinte csak az alja maradt és őket bezzeg nem tiltjatok az istenért sem.

2021. okt. 19. 13:22
 17/41 A kérdező kommentje:
És nyugodtan bele lehet kötni abba, hogy hosszú lett és, hogy kissé fogslmatlan. De fel órája keltem és ti nem érdemeltek még annyit sem, hogy hejesen (ly*) írjak le bármit is!
2021. okt. 19. 13:24
 18/41 A kérdező kommentje:
#13 Talán neked egy fokkal hajlandó vagyok külön értelmesebb választ adni. Kezdjük ott, hogy nem jártam még ki idén érettségizek. Utána megyek talán egyetemre Gazdaságira ha minden jól megy. De nem verem nagy dobra. Persze a fiúk nagyrésze sem. A lányok inkább ilyen szánalmas, gyenge, alják. És pontosan ahogyan írod. De még a korai 20-on évesek sem még akkor sem feltétlen ha nem mennek tovább tanulni. És a 4-es is leirta magáról utána egy válaszban, hogy elméletileg ő már egy felnőtt nő. Tehát akkor talán az alapján írtad, hogy ide való, hogy észre vetted mennyire buta ki ringyo? Mert ő neki egyébként a gyakori kérdéseken sehol nem szabadna írnia semmit mivel mint írtam. Nem 14-16 éves szinten van hanem 10 éves szinten. De inkább olvas és ertelmez nem szeretném 50x megismételni magamat. Azért mert ennyire buták vagytok, hogy ennyire nem tudtok értelmezni. A 16-os válaszom valamennyire rád is vonatkozik. De inkább a 14-snek szántam ezt jobban. Neked is talán csak azért írtam normálisabban mert beismerte, hogy a tinik még nem tudnak nagyon dolgozni. De ebbe számitsd bele a korai 20-as éveiben jarokat is.
2021. okt. 19. 13:38
 19/41 anonim ***** válasza:
83%

Na, ilyet se hallottam mèg, hogy azzal van a gond akit felnőtt korában felnőtt emberkènt viselkedik 😃

De akkor megvàlaszoltad igazából magadnak . A lànyok hamarabb komolyodnak, nem hozzàd valók, aki szerint minek is 25ig felnőni. A megoldás nagyon egyszerű, keress fiatalabb lányokat , ők talàn toleràljàk ezt.

2021. okt. 19. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/41 anonim ***** válasza:
94%

És savazhatsz ahogy akarsz, de én elkezdtem az életemet .

20 éves vagyok, csinálom a STEM diplomámat, mellette pedig magas beosztásban dolgozom, mindezt önerőből. De persze nem akarásnak nyögés a vége...

“ És emiatt gyakorlatilag még butábbak, éretlenebbek lesznek mint azelőtt.”

Vicces, hogy szerinted ettől butábbak, miközben csak tőled nem akarnak semmit 😃

Normàlis dolog felnőni 25 előtt, több mint normàlis dolgozni 25 előtt. De persze, mindig vannak akik el vannak maradva, de ezért nem mindenki más a hibás “more”.😂

És semmi felszínes vagy túlzás nincs abban, hogy annyit vársz el a partneredtől mint amennyit te is letettél az asztalra. És ez volt a kérdés nem?

2021. okt. 19. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!