Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Igaz az amit a barátaim...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Igaz az amit a barátaim mondanak, hogy körülbelül 30/2 lány csak olyan aki normális max a negyede?

Figyelt kérdés

Tehát azt úgy értem, hogy teljesen normális. Hogy nem felszínesek egyáltalán. Mármint azt nem nézik, hogy mennyi pénze van az embernek, mennyi követője, kedveloje a közösségi oldalakon. Meg a köztük lévő távolságot sem. Legalább akkor nem ha 150-200 km-en belül lakik a pali vagy tömegközlekedéssel is 4 órán belül. Ha idősebb is a pasi mondjuk 20-25 akkor sem várja el tőle, hogy nyáron dolgozzon. Mondjuk amikor nincs nyár akkor lehet, hogy tanul az illető. Bár egyetem és kozepsuli után jól jöhet. Főleg emiatt a Covid miatt valakinek 1-2 szabadúszó év. Az a normális aki ezeket egyáltalán nem veszi figyelembe.

Na meg aki nem utasít el egy fiút amiatt mert sokan nem szeretik. Vagy már csak azért is mert 1-2 ember pletykálkodik róla. És aki nem akar már 20-on éves korában vagy ne adj isten még fiatalabban már házasodni és gyereket. És aki kedves, bolondos, nem buta, stb Ez csak azért cink mert még ilyenkor bőven van még mit kielvezni a fiatalsagbol. Na meg az aki nem csak állítja, hogy ilyen hanem valóban normális is mert a nyalizas az tényleg megy mindenkinek. Na meg persze aki szép. Bár ez nem belső tulajdonság. Csak éppen mi azt vesszük észre, hogy sajnos a kevésbé szép lányok is ugyanilyenek. Tehát nem az ego dönti el ezt igazán. Hanem az, hogy az alap termeszetuk milyen.

Illetve az aki mondjuk nem teszi magát megszerezhetettlené azért mert már arra lesz beképzelt, hogy azt hiszi ő annyira normális lány!

És másik kérdés, valóban igaz az, hogy ott van a legtöbb normális csaj ami nem is nagy de nem is kicsi város. Ahol mi élünk város ott él 10k ember és a legközelebbi nagy város ide nekünk nem sok idő majdnem 1 óra tömegközlekedéssel. Itt a lányok azt hiszik ők a vilagkozepei. Nagyobb városban több a normális azonban a nem normális is. Viszont velünk kisvárosiakkal nem alnak szoba sem neten, sem eloben. Mert messzebre lakunk onnan mint fél óra. Meg mert nem ismernek minket. Azt mondják elvileg 20-40 ezres közepes városokban vannak a legnormalisabbak. Meg esetleg Budapesten. De ott meg azért mert már túl sokan vannak.



2021. okt. 18. 21:55
1 2 3 4 5
 31/41 anonim ***** válasza:
Nem állítottam hogy lány vagyok, úgyhogy nincs miért megkérdőjelezni :/
2021. okt. 19. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/41 anonim ***** válasza:
47%

“Na ide figyeljel ha már annyira nagy a szád akkor Facebookon vagy Instagrammon legyél kemény ne itt ugassal nekem arc nélkül. És úgy ugassál valami olyat, hogy akárhol is vagy megkereslek. És nem azert nem mehetsz majd sehova otthonról (vagy ez esetben fixen a kórházból! ) mert megint vissza hozzák a korlatozasok vagy mert covidos leszel.. Eleve nem is fogsz tudni menni. Egerbe lakom de ha te országon kívül élsz akkor is megtalállak ha akarlak! Te örök gyerek maradsz”

Köszi a fenyegetéseket , mind a hármat😂 annyi eszed sincs mint hittem, ha azt hiszed, hogy kiadom Bàrmilyen szemèlyes fiókomat miután megfenyegettèl fizikai bàntalmazással.

Remélem tudod , hogy ha érnél annyit, akkor holnap bemehetnék ezzel a rendőrségre, ahol az oldallal kiadatnàk a neved és a regisztrációkor megadott további adataidat. Továbbá azt az IP címet amiről bejelentkezel sem több lekérdezni 5 percnèl. A helyedben egy kicsit jobban vigyáznék magamra, mert a börtönben még nehezebb lesz ismerkedni!

2021. okt. 19. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/41 A kérdező kommentje:
21:59 Ja mert egy büdös csicska vagy. Ne csak itt legyen akkor nagyszád arc nélkül. Én lehet, hogy fenyegetőzök de még igyis felmerném vállalni magamat, ha ti is. Annyi infót már adtam is magamról, hogy Egri vagyok. Olvasd csak el a 23-as választ és még utána a 3. Oldalon is van egy pár nektek címzett válasz.
2021. okt. 20. 00:19
 34/41 anonim ***** válasza:
100%
Menj el gyógykezelésre, rád férne.
2021. okt. 20. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/41 A kérdező kommentje:
#34 Ez valóban így van. De legjobban erről az ilyen emberek tehetnek. Persze azon kívül is volt elég sok gondom így tiniként meg gyerekként is a covidon, és csajokon kívül is!
2021. okt. 20. 23:49
 36/41 anonim ***** válasza:
72%
Ha anonim oldalas kommentelők válaszaitól ennyire kész vagy, nem értem miért nem kezdted màr meg a kezeltetésedet. Ez nem normális
2021. okt. 20. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/41 anonim ***** válasza:
72%
Mi az a normális? Mit jelent? Mitől lesz valaki normális meg nem normális? Kevesebb keze van vagy valami deréktól lebénult vagy definiáld már mert nem egyértelmű hogy mit jelentenek a szavaid
2021. okt. 21. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/41 anonim ***** válasza:
73%
Te nagyon el vagy tájolódva:D
2021. okt. 21. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/41 anonim ***** válasza:
100%

Egyetértek majdnem mindenkivel. Kihalok a kérdezőn😂😂😂

Mekkora elvárások vannak öcsém. Kiírtál egy kérdést, amire válaszokat vártál ugye? Igen...ha nem olyan a válasz ami nem tetszik neked, már belekötsz. Ha ennyire tudod hogy igazad van és csak a magadét fújod, akkor minek írod ki?

A többire inkább nem mondok semmit, mert szánalmas vagy tetőtől talpig. Az ellentétek vonzzák egymást. Remélem egy nap találkozni fogsz valakivel, aki jól néz ki, értelmes és "normális". Mert ha tényleg lenne olyan hogy normális, akkor te nem tartoznál közéjük.

De hogy válaszoljak a röhejes kérdésedre, vannak normális lányok, csak elkerüljük az olyanokat mint te.

2021. okt. 21. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/41 anonim ***** válasza:
79%
Egy szexista seggfej vagy. Garantálom, hogy amíg ezt gondolod a nőkről, sosem lesz barátnőd. Legalábbis remélem, hogy senki nem lesz olyan hülye, hogy leálljon veled, mert baromira sajnálnám az illetőt.
2021. okt. 21. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!