Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Van egy crushom, de mit kéne...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van egy crushom, de mit kéne tennem, hogy felfigyeljen rám?

Figyelt kérdés

Ő egy évvel idősebb de van egy óránk ami közös. Úgy érzem teljesen átnéz rajtam. Amúgy a suliban a menőbbekhez tartozik de amúgy nagyon kis kedves, meg soha nem bántana meg senkit. Nagyon tetszik a stílusa, meg hogy nagyon kedves és így az egész személye. Keveset beszéltem vele eddig, és ha beszéltünk is nagyon tárgyilagosnak érzem. Nagyonnn sok barátja van és ezért sem érdeklem annyira szerintem. Ha ráírnék egyből levágná hogy bejön nekem és azt se szeretném annyira, hogy nyomulósnak tartson. De akkor mit csináljak hogy ne legyen nagyon feltűnő de beszéljek is vele? Vagy mit írjak neki? Köszi a válaszokat előre is!


16/L



2021. okt. 22. 18:52
 1/6 anonim ***** válasza:
8%

Vágd pofán, akkor majd felfigyel rád. mi az, hogy közös órátok van? Egyszer te hordod, egyszer meg ő?

Amúgy meg mi az a crushom? Úgy hangzik, mint egy fertőző betegség.

2021. okt. 22. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

#1 gondolom úgy érti hogy van ilyen összevont órajuk a suliban. Tudod tanóra.

Amúgy meg miért kell ilyen bunkónak lenni? Ha azt se tudod mi van nem kötelező válaszolni.

2021. okt. 22. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

#1 remélem ez csak egy prank amúgy nevettem a válaszodon(:

#2 Nagyon aranyos vagy köszi!

2021. okt. 22. 19:14
 4/6 anonim válasza:
100%
Probalj a kozelebe ulni az oran és egyszer kétszer szólj hozzá ha szimpi vagy neki és amit mondasz akkor ő is majd egyre többször oda fog szólni hozzád , vagy ha nem ülsz a kozelebe Próbálj meg össze barátkozni az ismerőseivel meg akikkel szokott lógni és majd elhivnak buliba vagy talizni ha jól megy.
2021. okt. 22. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
91%
"Ha ráírnék, egyből levágná, hogy bejön nekem." - Nem ez a cél?:) Attól, hogy szembetűnőek a szándékaid, még nem vagy nyomulós.
2021. okt. 23. 00:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszi, akkor megpróbálom ezeket! (:
2021. okt. 23. 08:36

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!