Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Srácok, lányok hány éves...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Srácok, lányok hány éves korotok óta szeretnétek párkapcsolatot?

Figyelt kérdés
Összejött már? Most is van párotok? Elcsattant már az első csók? Hány évesek, és milyen neműek vagytok?

2021. okt. 24. 09:17
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

16 éves korom óta szeretnék (azelőtt azt éreztem, hogy nem állnék készen), és idén össze is jött. Miután együtt vagyunk, volt már pár csókunk.:D

18F

2021. okt. 24. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

Óvodás korom óta. Mindíg szerettem volna párt, de ugye másabb másabb igényekkel. Azóta volt is párkapcsolatom, de még mindíg nem úgy ahogy szeretném, hogy tényleg nagyon tartós legyen és együtt is maradjunk.

F

2021. okt. 24. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

14-15 évesen akartam először kapcsolatot, de nagyon naiv voltam, még a mesékben lévő szerelemben hittem, vártam a saját kis hercegemet, akit szerethettem volna. Nagyon görcsösen kutattam is a szerelmet, rossz vége is lett.

Azóta már 17 vagyok, nem volt még kapcsolatom, de utólag nem bánom, mert nem olyan fiúkkal ismerkedtem, akikkel ez kivitelezhető lett volna. Most úgy vagyok vele, hogy nem kutatom, nem kajtatom, mert abból semmi jó nem sül ki. Ha jönnie kell, úgyis fog az a fiú, akivel tudok akár egy életre, de mindenesetre hosszútávon tervezni :)

17L

2021. okt. 24. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%

14 éves korom óta,azóta többször is összejött már, igaz most épp nincs. De van valaki akiért meg vagyok halva úristen:D és persze csókolóztam már több fiúval is

16/L

2021. okt. 24. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%

Olyan 11-12 éves korom óta. Még nem volt kapcsolatom, most alakul egy fiúval, valószínűleg ő lesz az első barátom.

16/l

2021. okt. 24. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

14 éves korom óta szeretnék kapcsolatot, még nem volt de utólag nem is bánom. Nem hinném hogy elég érett lettem volna, és nagyon sok dologban változtam az utóbbi 1-2 évben.

Most már viszont nagyon szeretnék. Jó lenne ha valaki azt éreztetné velem hogy tényleg engem akar, velem szeretne lenni, nem lennék annyira magányos. Na meg eddig max 1-2 ember felől hallottam hogy bármit is el tudna velem képzelni szóval néha kicsit kevés önbizalmam van e miatt.

17/l

2021. okt. 25. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 Lena7 ***** válasza:

Amikor már tényleg komolyabb párkapcsolatot szerettem volna az olyan 13-14 éves korom környékén volt.

Azóta már eltelt pár év. Jelenleg 17 éves vagyok és még nem volt párkapcsolatom. Ezt bánom is meg nem is, mert tényleg jó lenne, ha lenne már valaki mellettem, viszont még nem találtam meg azt a személyt, akivel tényleg megérné összejönni.


17/L

2021. okt. 26. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%

Olyan 13 évesen bukkant fel bennem elsőször a gondolat, hogy akár én magam is járhatnék, de az még nem volt túl komoly gondolat.


14-15 évesen el kezdtem vágyakozni utána, mert a környezetemben mindenki kavart valakivel.


16 évesen lett barátom elsőnek, de vele nem tartott túl sokáig. Viszont arra tökéletes volt, hogy körvonalazódjon bennem, pontosan mire is van szükségem vagy éppen mire nincs.


17/L

2021. okt. 26. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%

11 évesen vágytam először szerelemre, de akkor nyilván még nem gondoltam kapcsolatra.

15 évesen akartam először kapcsolatot, akkor volt az első randim is. Majd 16 évesen lett az első és a második kapcsolatom is, azokban persze volt csók, de több nem mert éretlenek voltunk.

Most 18 évesen lett a harmadik kapcsolatom, ez már nem olyan gyerekes szerelem mint az eddigiek hanem igazi :) még nyáron elcsattant az első csók,ő 21 éves


18/L

2021. okt. 26. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!