Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Valaki a családból rendszerese...

Valaki a családból rendszeresen elvesz a pénzemből, persze a megkérdezésem nélkül. Ez természetesnek vegyem, vagy tegyek feljelentést?

Figyelt kérdés

Mikor rákérdezek, akkor senki nem vállalja, és még megkapom, hogy ne gyanúsítgassam a családom.

Havonta, kb. 40-60 ezer Ft-ról van szó.

Eleinte úgy voltam vele, hogy egyszer csak abbahagyják, de úgy tűnik, még vérszemet is kaptak, mivel eleinte csak 5-és 20 ezer körül hiányzott. (És ez tart 2-2és fél éve.) Szóval kezd elfogyni a türelmem.

Mit gondoltok erről?


2019. okt. 25. 07:47
1 2 3 4 5 6
 1/59 anonim ***** válasza:
96%
Azt, hogy hülye vagy.
2019. okt. 25. 07:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/59 anonim ***** válasza:
98%

Képes voltál eddig várni? Persze, hogy vérszemet kapott, akárki volt.

Legalább ne tartsd otthon a pénzed! Vagy zárd el jól.

2019. okt. 25. 07:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/59 anonim ***** válasza:
97%
Te vagy a balek. 1.miért tartod kp-ban otthon, ha tudod, hogy ilyenek? 2.miért nem költözöl el? 3.miért nem szóltál otthon már az első eset után?
2019. okt. 25. 07:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/59 A kérdező kommentje:

Már én is azt gondolom, hogy hülye vagyok, de mit kellene csinálnom?

Elég népes a család 11-en vagyunk (több generációs).

Most komolyan, menjek a rendőrségre? (És lehet, nem biztos, de lehet, hogy a nagyi jár rá a pénzemre, és akkor a rendőrség meghurcolja?).

Hát nem tudom, na mindegy, majd csak megoldódik.

2019. okt. 25. 07:56
 5/59 anonim ***** válasza:
95%
Bankkartyarol hallottál?
2019. okt. 25. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/59 anonim ***** válasza:
97%
Nyitsz egy bankszámlát és odateszed a pénzedet, a kártyád adatait meg nem közlöd senkivel
2019. okt. 25. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/59 anonim ***** válasza:
98%
Vannak ezek a varazslatos intezmenyek, a bankok. Tudod a modern ember, aki nem a parna a varr a orizgeti a lovet, az fogja es oda berakja. Hihetetlen, tudom.
2019. okt. 25. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/59 anonim ***** válasza:
97%

Ne tartsd otthon a pénzed és verd ki nyugodtan a balhét. Ne tűrd csendben.

A rendőrök szerinted mit fognak tenni? Mondják majd, hogy költözz el.

2019. okt. 25. 08:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/59 A kérdező kommentje:

Van bankkártyám.

Nem egyszerre veszik el, hanem hol 2-3 ezret hol egy 5-öst vagy 10-est. Egyszerre 10-él több még sosem hiányzott. Mindig csak valamennyit vesz el, soha nem az egészet.

egyébként is 15-25 ezernél több kp. nem szokott nálam lenni.

Olyan 2-3-4 naponta apránként szedi el valamelyik.

2019. okt. 25. 08:05
 10/59 anonim ***** válasza:
97%

De miért hagyod? Miért nem szólsz, miért nem próbálod kideriteni ki volt?

És egyáltalán ne vegyél le készpénzt, amíg ez meg nem oldódik. Szinte mindent be lehet fizetni kártyával. Ami meg muszáj, azt meg dugd el jól vagy hordd mindig magaddal. És zárd a szobád

2019. okt. 25. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!