Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Mit írjak a levélbe, hogyan...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit írjak a levélbe, hogyan építsem fel?

Figyelt kérdés

Barátnőmmel hamarosan egy éve vagyunk együtt, és az ajándék, illetve virág mellé szeretnék írni egy levelet, hogy mennyire szeretem, milyen sokat jelent számomra, és becsülöm. Tudom, azt írjam, ami szívemből jön. De szerintetek miket lenne érdemes beleírni, hogyan építsem fel az egész szöveget, levelet? Nyilván nem egy nyálas, csöpögős szöveg lenne a cél, hanem tényleg szívből jövő, megható levél, arról amit érzek.

Előre is köszönöm a tanácsokat!

19F



2021. dec. 6. 23:09
 1/3 anonim ***** válasza:
65%
Én a virág mellé csak annyit írnék, hogy "szeretlek".:)
2021. dec. 6. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
48%

Tényleg hanyagold az ömlengést.


#1 tökéletesen leírta, nem kell több.

2021. dec. 7. 04:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
Ne ömlengj ... Légyen határozott és aranyos ne vidd túlzásba. Az a baj hogy manapság sokkal fontosabb az olyan ajándék amivel instán lehet villogni mint a szívből jövő
2021. dec. 7. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!