Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Ha tavkapcsolatban vagyunk és...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha tavkapcsolatban vagyunk és ezt írta, talán megijedt, hogy vége?

Figyelt kérdés

Röviden az elmúlt másfél évben tavkapcsolatban vagyunk, nem sokat tudunk beszélni, mert a lány tanul és dolgozik, sokszor alig hallok valamit felőle és mondtam neki, hogy ha nem akarja, akkor nem kell erőltetni. Erre ő: miért mondod ezt? Bocsi, hogy nem tudok beszélni.


Mondtam neki hogy lehet, hogy megvaltozott, vagy máshogy áll hozzám, és rajta múlik.

Ő: nem vagyok senkivel és nem cseréltelek le másra, csak elfoglalt vagyok a tanulással és sok iskolai projektben veszek részt. Bocsi hogy eltűntem.


Szóval nem tudom h mit gondoljak, mert kezd furcsa lenni az egész nekem.


2021. dec. 8. 13:20
 1/4 anonim ***** válasza:
35%
Kezded unni a dolgot. Megértem, ez így nem kapcsolat, még távnak se. Ahol még beszélni se ér rá a másik...
2021. dec. 8. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Azt megértem, hogy ha elfoglalt, stb. Támogatom ebben, mivel az egyetem a legfontosabb. Úgyis utána leszünk együtt. De nekem úgy tűnt mintha megijedt volna hogy vége velem.
2021. dec. 8. 16:04
 3/4 anonim ***** válasza:
Nem megijedt. Egyszerűen elmagyarázta, hogy miért nem ér rá. Ennyi az egész.
2021. dec. 8. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Azt tegyük hozzá, hogy állandóan feltekenykedunk, ezért jelentett nekem sokaty mikor azt mondta hogy nem cserélt le
2021. dec. 9. 05:48

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!