Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Hogyan tudnám megbeszélni...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan tudnám megbeszélni azt, hogy vagdostam/vagdosom magam barátommal?

Figyelt kérdés

Senkinek nem beszéltem még erről a fajta problémámról és nem is olyan helyeken csináltam ahol "könnyen" észre lehet venni, plusz kínosan ügxeltem az évek alatt arra, hogy senkinek ne tünjön fel, most viszont vagy egy barátom akivel egyre inkább kezd elméjülni a kapcsolatom és nem igazán tudom, hogy hogy k~ne kezelem a helyzetet.

Nem akarom a problémáimmal terhelni őt és önsajnálatató libának sem akarok tűni a szemében, bár érzem, hogy kapom majd az ilyen hozzá szóládokat, hogy már pedig az vagyok, de a lényeg hogy hogyan tudnám megbeszélni vele ezt az egészet? Vagy csak hagyjam akkora amikor lekerül a ruha és feltűnik neki? Ti hogy reagálnátok, hogy ha kiderül ne a barátnőtőkről, hogy bántalmazza saját magát?



2021. dec. 13. 20:05
1 2
 11/11 kombika ***** válasza:
62%
Ez egy komoly téma. Nagyon nagy kérdés, hogy mennyire komoly a kapcsolat, mióta vagytok együtt, mennyire bízol benne. De ez a téma nem egyszerű eset. Kérlek írj privátban és beszélgessünk róla, megpróbálok segíteni.
2021. dec. 15. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!