Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Elmondtam hogy tetszik a...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elmondtam hogy tetszik a barátnője...miért kezdett el hajtani rám?

Figyelt kérdés

Van egy csaj aki már régóta tetszik, nem vagyok félős már rég elmondtam volna neki élőben is, de sajnos más körökben mozgunk.


Aztán egy baráti társaságban (véletlenül) elmondtam hogy ezt a lányt én meg akarom szerezni. És pont ott volt egy másik csaj is aki egyébként engem leszart eddig végig, haverom mondta hogy össze hoz vele egy randit nekem...de nem is ez a lényeg.


Hanem ezután ez a lány aki hallotta hogy tetszik nekem ez a csaj, elkezdett hozzám dörgölözni (kicsit piás volt) meg ilyenek...elkezdett velem beszélgetni stb, egyébként amikor hallotta hogy tetszik nekem ez a csaj azt mondta "az a r..banc"? Lehet meg akarja gátolni hogy én vele össze álljak valamiért?

Ezt a lányt eddig nem is ismertem szóval nem értem az egészet.


2022. jan. 21. 21:41
 1/5 anonim ***** válasza:
78%

Női rivalizálás, meg akarja mutatni hogy jobb csaj mint aki tetszik neked.

Kérdés hogy valóban így van e?

2022. jan. 21. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
25%
Mert ő a ribizli
2022. jan. 21. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
64%
Van ellenérzései vannak a lány felé, vagy csak dúl benne a versenyszellem.
2022. jan. 22. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
36%
a 3 lepontozó valami értelmi fogyatékos?
2022. jan. 22. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Irigy a csajra,nem akarja,hogy összejöjjetek,le akar nyúlni téged előle.
2022. jan. 31. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!