Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Csak az arca tetszik így van...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csak az arca tetszik így van értelme?

Figyelt kérdés

Egyszerűen gyönyörű ennek a lánynak az arca meg az egész feje :D tényleg 10/10 nálam.

kék szemek,fekete (festett) hosszú egyenes haj,szopós ajkak vagy hogy írjam szexik,teltek,szép fogak egyszóval én ennél szebb lányt arcra nem láttam.


Viszont van egy kis probléma kb 165 cm (én 190) és szó szerint SEMMI alakja nincs,tehát éretlen,sem feneke,melle semmi..

Ezt addig nem is tudtam amíg nem találkoztunk (alig tudtam felismerni) mert annyira picike volt az egész lány...2 óráig kerestem.


Van így értelme foglalkoznom vele ha csak az arca tetszik? Ja és amúgy mielőtt mindenki megsértődne a magassággal semmi bajom nincs,volt már ilyen magas lánnyal,csak rajta van vagy 50 kg mellé és így elég fura.


Olyan 17 éves lehet szóval valószínűleg ezért van ez.


2021. szept. 12. 20:10
1 2
 1/16 A kérdező kommentje:
Ja jellemre ilyen központi személyiség,kicsit ri*ancos,de jól áll neki...festi is magát stb.
2021. szept. 12. 20:11
 2/16 anonim ***** válasza:
98%
Ha annyira érdekelne,akkor nem gondolkoznál ezen. Hagyjad szegény lányt. Ha felnőtt gondolkozásod lenne, tudnád a választ, vagy másképp állnál a lányhoz..... Nagyon gyerek lehetsz még. Nem rossz indulatból írtam ezt neked!!
2021. szept. 12. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
15%
Szerintem pont hozzád illik!
2021. szept. 12. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
1%
Azért segge legyen már legalább!
2021. szept. 12. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
6%
Négyesnek igaza van, csöcs meg segg legyen azért. Küldd el edzeni, esetleg mellműtétre is.
2021. szept. 12. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
92%
A hozzáállásoddal nincs így értelme. 17l
2021. szept. 12. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
82%
Ezt mindig összességében kell nézni bejön-e. Azért ez nem túl bonyolult dolog. Most ha azt mondom nekem jó lenne, vagy nem lenne jó a csaj, azzal nem mész semmire, úgy is neked kéne vele lenni.
2021. szept. 12. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
10%
Azért nehogy már ő legyen a hibás mert van elvárása. Érdekes nektek csajoknak elkell fogadni minden elvárásotokat fordítva viszont nekünk nem lehet ?
2021. szept. 12. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
86%
Miért kell általánosítani? Hol vagy, az oviban?
2021. szept. 12. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
52%

hát kérdező ha arva rendben van, az maradandó lesz

a teste még fejlődhet és fog is, pláne h ráedz és tömegnövelőzik picit

szoval én azt mondom h csapj le rá, és ennél már csak jobban fog kinézni pláne ha abba az irányba terelgeted

2021. szept. 12. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!