Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Most mi volt a csajok közt ez...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Most mi volt a csajok közt ez a fenekelés?

Figyelt kérdés

Mentem a barátnőm elé a munkahelyére és ott vártam rá.A barátnőm végzett a munkával (cukrász) és az egyik munkatársa nem találta a konyharuhát, mert máshova tette, kérdezte tőle hogy mért ott van, a barátnőm meg mondta neki hogy azért mert oda tette régen ott volt a helye, erre a csaj mondta neki hogy de megmondtam hogy ide tedd, meg a kezébe nyomta hogy akkor tegye a helyére, a barátnőm meg elindult hogy felrakja akkor a kolleganője szó szerint kettő olyat rávágott a seggére hogy még nekem is fájt, pedig a barátnőm elég erős és domináns csaj, teljessen lefagytam hogy most mi van, ő meg nem szólt semmit, csak a popsiját dőrzsőlte. Amúgy mindketten egy idősek (19), a csaj nem rég óta dolgozik itt.

Úgyhogy nem is értem mért dirigál a barátnőmnek.

Légyszi írjátok le hogy szerintetek mi volt ez az egész?



2022. jan. 26. 13:48
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Csajok néha csinálnak ilyet. Ne láss bele többet.
2022. jan. 26. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
53%

Megsúgom, hogy ez fiúk közt is szokott lenni pl. tesiöltözőbe, ebben semmi különös nincs ha van egy jó span és rácsapsz a fenekére, van aki aztmondja, hogy a dominanciát fejezik így ki az emberek.

Valószínűleg nem egy bully a csaj, csak simán tartja barátnődel való barátságát olyannak, hogy rá merjen csapni hülyeségből, egyébként lehet a barátnőd is szokta neki csinálni. Ha zavar beszéljétek meg mert így barátnőd nem fogja megtudni hogy zavar téged ez.

2022. jan. 26. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Épp ez az hogy annyira nem jó barátnők.
2022. jan. 26. 14:59
 4/9 anonim ***** válasza:
100%

Az a kérdés őt zavarja-e? Ha vannak olyan viszonyban és neki belefér, akkor az ő dolguk, sok közöd nincs hozzá.


Ha zavarja, akkor nyilván tenni kell ellene, amit lehet nem mer, nehogy pl. kirúgják. Kérdezd meg hogy érez ezzel kapcsolatban, mennyire érzi rosszul magát emiatt. Mondhatod hogy láttad ezt az esetet és furcsának találtad, mintha jó barátnők lennének.


Tehát ha piszkálásnak, fikázásnak veszi és több ilyen eset van, vagy rosszul érzi magát, akkor bátorítsd hogy beszéljen a főnökkel, hogy ezek neki nem férnek bele, ne csapdossák a hátsóját.

2022. jan. 26. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
19%
Nagyon rég olvastam ekkora kamut.
2022. jan. 26. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
44%
Kamu. Én is cukrásznak tanultam, se "normál" se sulis konyhához nem mehet külsős(szennyeződés miatt). Konyha ruhát pedig szintén nem tartanak olyan helyen ami nem steril.
2022. jan. 26. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Férfiak közt is van ilyen fogyatékos. Egyszer gyárban voltam diákmunkán. Volt egy pasi aki az öltözőben másoknak a zacskóját markolászta. Többen fel is mobdtak miatta, egy pasi meg meg is verte
2022. jan. 26. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:
Én csak szex közben szeretem a fenékpaskolást mert nagyon izgató
2022. jún. 6. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
Börpálcával ki próbálnám a fenekelést
2022. jún. 6. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!