Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Lányok, nektek bejönnek a...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, nektek bejönnek a kicsit idősebb, érettebb pasik? (Bővebben lent)

Figyelt kérdés

Nem a sugar daddy-re gondolok.

Mondjuk a srác olyan 22-25 közötti, dolgozik, már a "felnőtt világban" mozog.

Gyakran hallani, hogy a lányoknak bejönnek az idősebb pasik. Előny vagy hátrány nálatok, hogy a srác már nem suliba meg bulikba jár, hanem keresőképes és inkább a jövőjét építi? Persze emellett szórakozik meg él is, de nem a bulizást tartja már elsődlegesnek.



2022. febr. 6. 11:42
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
53%

Várj, lefordítom.

A srác 22-25 közötti - kb. 32-34 éves lehetsz, csak azt képzeled, hogy fiatalabbnak nézel ki, és nyugodtan letagadhatsz egy tízest, úgyse veszi észre senki (de).

És 12 évesekre buksz.

Ezt pedofíliának hívják, lehet szépíteni, akkor is az.

2022. febr. 6. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
35%
Igen Szörmedidékosz!
2022. febr. 6. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
44%
Egy 22-25 éves srácnak nem a tini (iskolás!!!) lányokra kellene bukni és foglalkozni velük, hanem építenie az életét egy értelmes nővel.
2022. febr. 6. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
28%

#1 te vagy az aki mindenkit pedofilnak kiált ki?


#3 miért ne? Pár év korkülönbség nem árt senkinek, és gondolom a kérdező sem a 12 éveseket célozná meg hanem az érettségi környékén állókat.

2022. febr. 6. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
92%

Nem bántásból, de kb. mindenki elkezd dolgozni 22-25 éves kora között.

És nem feltétlen kell ahhoz dolgozni, hogy azt mondhasd, hogy a jövővet építed. Aki éppen egyetemre jár, arra is igaz, hogy a jövőjét építi, és normális esetben elmondható, hogy már kb a felnőtt világban mozog. Legalábbis elég gáz, ha valaki még egyetemistaként se képes a saját dolgait elintézni

2022. febr. 6. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
64%
Az egyetemmel azért vitatkoznék, mert elég sok szak van ami csak arra jó hogy az ember elmondhassa magáról hogy ő egyetemre járt. A maradék szakoknak pedig a nagyrésze 3- 3,5 éves, tehát 22 éves korára befejezi az ember. Én pl 21 vagyok, végeztem az egyetemmel és most dolgozok, befektetek, tervezek. Ez a 3 szerintem elengedhetetlen az élet építéséhez 22-25 évesen.
2022. febr. 6. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
16%

Sugarbaby lennel?nyugat dunantul, irj ran

Teljes diszkréció

2022. febr. 6. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim válasza:
0%
Én viszont sugar daddy vagyok:*
2022. febr. 6. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
53%

Nem, nem jönnek be!

18L

2022. febr. 6. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:

Akik értelmes válaszokat adtak, azoknak köszönöm! 😊


A pedo részre reagálva, 23 vagyok, és fent szép pirossal ki is van emelve, hogy 16 éven felülieknek van a kategória, szóval tényleg nem értem a pedozást.

Másrészt ez egy általános kérdés volt, nem írtam sehol, hogy nekem kik az eseteim, szimplán feltettem egy kérdést.

2022. febr. 6. 16:27
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!