Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » 16 éves lánnyal járok 3 hete,...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

16 éves lánnyal járok 3 hete, én idén 20 éves leszek. Szerintetek is sok a korkülönbség kettőnk között?

Figyelt kérdés

Mármint úgy értem, hogy a szülei nem örülnek annak, hogy 4 évvel idősebb vagyok nála. Sőt, az apja ellenzi a kapcsolatunkat. Szerintem elsősorban azért, mert "még csak" 16 éves, és azt gondolhatják, hogy még túl fiatal a lányuk egy kapcsolathoz. A barátnőmnek még nem volt ezelőtt kapcsolata.

A szüleim között 8 év korkülönbség van (igaz, ők felnőtt korukban jöttek össze).



2022. febr. 21. 17:39
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
100%

Kinél hogy, ez mindenkinek változó. Az én szüleim közt négy év van, huszonévesen jöttek össze. Egyik barátnőmnek három és fél évvel idősebb a barátja, semmi gond nincs náluk.

A lány szülei részéről érthető az aggódás, az én szüleim is ilyenek, ráadásul rögtön egy "ennyivel" idősebb pasija van...

Ettől még szerintem nincs gond, próbálj jobb benyomást tenni az apukár, bizonyísd, hogy nem kihasználod a lányát és hogy vigyázol rá, megbízható, felelősségteljes vagy. De szerintem ha bildogok vagytok, akkor belefér ez a négy és fél év, de értsd meg a szülők álláspontját is, hogy a lányuk még "kicsi" tizenhat éves, te meg már húsz vagy...

Kitartást, szerintem nincs gond.

L

2022. febr. 21. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
100%
4 év korkülönbség még a ti korotokban se vészes. Csak ne siettesd a szexet.
2022. febr. 21. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
Szerintem nem sok. 15 voltam amikor a barátom 19. Vele fejlődtem, szerintem így utólag jobb is hogy idősebb volt, na meg amúgy normális is, mert húzott magával úgymond.
2022. febr. 21. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
0%
Nem sok. 17 évesen nekem is 21 éves barátom volt. Meg aztán úgy sem maradtok együtt, tök mindegy.
2022. febr. 21. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
Szerintem nem sok, 16 éves kor felett ez a négy év belefér
2022. febr. 21. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
100%
Lehet kicsit sok 4 ev, de legalabb torveny szempontjabol nem kerulhetsz miatta bortonbe akar, hogy is ellenzik a szulei:)
2022. febr. 21. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
Szerintem is belefér.:)
2022. febr. 21. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:

✅ EGYÁLTALÁN NEM NAGY A KORKÜLÖNBSÉG. Feltéve ha tényleg komolyan gondolod :/

✅ Az apja szerintem pont emiatt aggódik, hogy talán nem lesz belőle más mint csak egy futókaland.

✅ Sztem emiatt aggódik az apja, nem a korkülönbség miatt.

2022. febr. 22. 00:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
Én 16 èvesen jöttem össze a 22 éves baràtommal, szóval szerintem egyáltalán nem sok :)
2022. febr. 22. 06:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
Egyáltalán nem sok.
2022. febr. 22. 07:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!