Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Szerintetek egy 18 éves fiú...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek egy 18 éves fiú összejönne egy 15 éves lánnyal? Nagynak számít még ez a korkülönbség?

Figyelt kérdés

2019. nov. 25. 15:38
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Nem számít nagynak igazából, bár nekem csak fiú osztálytársaim vannak (17-18 év) ők elküldik a 15 éves csajokat. Értelmiszint kérdése igazából. Egy 18 éves lassan érettségizik /egyetemre megy egy 15 éves most kezdte/kezdi a középiskolát. De működhet. Mindenekelőtt győződj meg róla, mik is a szándékai.
2019. nov. 25. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Ilyen esetben nekem a kora számított volna, hanem hogy ő maga milyen. Úgy hogy van rá esély. :)

31/F

2019. nov. 25. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem vannak, akiknél nem lenne akadály, de azért lehet, hogy a nagy többségnél igen. Nem is magával a korkülönbséggel van a baj, hiszen három év az nem sok, hanem ahogy előttem is írták, az életszakaszok lehetnek nagyon különbözőek. Emlékszem, 15 évesen még csak épp kezdtem beleszokni a gimis éltbe, akkor mentem el először bulikba, még azért bőven volt mit kitapasztalnom tinédzser-lájfot illetően. Most három évvel később már egyetem-para van, meló, meg aztán elég mások lettek az elképzeléseim a párkapcsolatok terén is. Nem hinném, hogy egy 15 evéssel megértenénk egymást.

Kivételek persze mindig vannak, és ha mindkét fél ugyanarra vágyik, és közösen ki tudják találni, hogyan lehet működőképes a kapcsolat, akkor nyilván go for it.

2019. nov. 25. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 KulGery válasza:
Nem, normális esetben átlagos korkülönbségnek számít.
2019. dec. 2. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!