Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Felajánlotta hogy szex kapcsol...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Felajánlotta hogy szex kapcsolat legyen köztünk bele mennél így?

Figyelt kérdés

3 hónapig voltam vele együtt, nagyon szerelmes voltam a srácba ő is belém. De nem egyszer megcsalt, annyira nem érdekelt a dolog, mivel ő is hagyta nekem VOLNA hogy mással is legyek, csak hát én nem voltam mással, mert őt szerettem. Egyébként nagy nő csábász ez a srác nem tud megállapodni senkivel...de egyébként egy idióta drogozik,iszik,bulizik tehát kapcsolatról szó sem lehet.


Messze 150 km-re lakik tőlem és idézem "téged szerettelek a legjobban és még mindig így van ez, de a távolság miatt ha benne vagy, néha szexelhetnénk stb, tehát alkalmanként lehetnének közös programjaink" Közben egy másik lánnyal és még ki tudja mennyivel beszélget. Látom instán hogy szívezik egy lánnyal meg ilyesmi.


De közben meg nekem nincs most senkim, kapásból elküldtem, de nem tudom jól tettem e.


2022. márc. 2. 15:00
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

szexkapcsolat legyen köztetek:


ez azt jelenti, hogy néha, hogyha éppen kanos és nincsen más punci a közelben akkor hajlandó utazni 150 km-et hogy megdugjon téged.


Ha ez nem megalázó számodra, akkor persze, menj bele. Lehet még megkér, hogy szállj bele az utiköltségébe is, elvégre te is élveznéd... :D

2022. márc. 2. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Ne menj bele, csak ki akar használni. Ki tudja még hány lánnyal van ilyen szexkapcsolatban, drogozik is, a végén még elkapsz tőle valamit. Jobb az ilyenektől távol maradni.
2022. márc. 2. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Miért tetszenek a lányoknak az ilyen drogos, zűrös, gátlástalan, pofátlan seggfejek?
2022. márc. 2. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Jól tetted, hogy elküldted kapásból. Csak kihasználna téged, neki ürítésre jó vagy... Az ilyen embert érdemes messziről elkerülni.
2022. márc. 2. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Hagyd a p*csába,inkább ne is beszélj vele!

Inkább keress valakit aki csak érted van oda.

Tini korban szerintem nincs is olyan,hogy szexkapcsolat.Általában a lányoknak darabokra lesz törve a szíve.

Elég nagy volt a baráti társaság,így nem csak saját,elég sok tapasztalatból tudom mondani

2022. márc. 2. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Csak addig érdekelnéd, ameddig nem talál valaki mást. Néha megdugna és ennyi. Én nem mennék bele.

18l

2022. márc. 2. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
ISTEN MENTS,hogy belemenj . Tiltsd mindenhonnan azonnal aztán keress olyat akinek nem csak ürítésre kellesz.
2022. márc. 3. 01:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!