Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Volt olyan veletek hogy...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Volt olyan veletek hogy huzamosabb ideig szétmentetek/ szakítottatok de utána újra összejöttetek?

Figyelt kérdés

3 hónapja mentünk szét a barátommal. Nem vita miatt hanem mert távkapcsolatban élünk és közösen megegyeztünk hogy inkább szakítsunk mert így csak sérülünk( mind1 bonyolult). Mindkettőnknek nehéz volt mert tényleg nagyon szerettük egymást csak féltünk vagyis leginkább én hogy sérűl a másik. Naszóval igazából maradtunk barátok de most újra elkezdtünk naponta beszélgetni és stb. Szerintetek lesz ebből valami? Valamint nálatok a szülők hogy fogadták hogy szétmentetek és újra együtt? Mert az én szüleim folyton azt mondták ez így jó és nehogy visszamenjek hozzá mert akkor én tűnök gyengének.

Előre is köszönöm a válaszokat

17/L


2022. ápr. 29. 12:27
 1/3 anonim ***** válasza:
Velem még nem volt ilyen.
2022. ápr. 29. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Jaa, mi 1 honapig voltunk "szetmenve" es utana jottunk ossze ujra, azota is egyutt vagyok
2022. ápr. 29. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Volt, megbántuk!
2022. máj. 4. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!