Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Ez normális ? Túlgondolom ?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez normális ? Túlgondolom ?

Figyelt kérdés
Barátom mindig is feledékeny típus volt, de utóbbi időben észrevettem, hogy még olyan dologok sem ugranak be neki, amiket ő maga mondott, és emiatt már kezdem megkérdőjelezni az őszinteségét. Pl. emlékszem egyszer a kapcsolatunk elején elmesélt valamit (nem valami olyasmiről volt szó, amit csak úgy el lehet felejteni), múlkor ezt viccelődve felhoztam, és azt mondta “micsoda, nem” “mikor mondtam én ezt” aztán végül eszébe jutott, és az volt a magyarázata, hogy “fáradt” volt, és hirtelen nem emlékezett. Masik ilyen incidens az volt, amikor nem emlékezett, hogy van Facebook-ja (pedig határozottan emlékeztem, hogy egyszer még nézegett is eladó dolgokat Face-en), végül megint csak beismerte, hogy igazam van…Ez alkalommal az volt a magyarázat, hogy az apja folyamatosan beszélt hozzá, miközben írtunk, és nem figyelt oda. Hozzátenném, hogy tényleg nem nagyon használ Facebook-ot, nincsenek képei, meg ismerősei sem, de akkor is kicsit furcsa volt. Nem igazán értem, miért hazudna ilyen dolgokról, de őszintén már az is megfordult a fejemben. Ti erről mit gondoltok ?

2022. máj. 5. 13:22
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Hatalmas kamugyár a srác, már maga sem tudja miket kamuzott
2022. máj. 5. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Nekem is volt ilyen pasim. Még amit kérdezett sem volt igaz. A saját anyjának is összevissza hazudozott, de ilyen értelmetlen semmiket, pl. ültünk az autóban és mentünk valahova, mikor hívta az anyja és kérdezte h. hol van, ő meg azt hazudta, hogy vásárolni. ennek mi értelme van? mindig hazudott, de sajnos nekem jó a memóriám.
2022. máj. 5. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
61%

Szerintem van egy másik barátnője, és lehet még az igazi nevét sem tudod.

Van ismerősöm, aki kamu instarol meg kamu snapchatrol fűz nőket miközben családja van. Nyilván ő is eteti őket minden baromsággal mint a csávód téged. Aztán pár alkalom után felszívódik és még az igazi nevét sem tudod.

Ismerek amúgy több ilyen tagot is. Ne legyen igazam, de ha igen akkor nagyobb sz*rba nyúltál mint gondoltad.

2022. máj. 6. 02:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Nem hinném, hogy az áll a pakliban, ugyanis már másfél éve együtt vagyunk, ismerem a családját, és instán is megvan jelölve családi képeken. Ő alapból nem nagyon használ közösségi oldalakat, de mindenesetre akkor is furcsa, hogy ilyen dolgokat elfelejt..
2022. máj. 6. 09:11
 5/5 anonim ***** válasza:
Szerintem beszélj vele erről. Az biztos, hogy nem őszinte, úgyhogy ha ez téged zavar, akkor szakíts vele. De egyébként szerintem ő ilyen típus, sok ilyen van, másik fő jellemzőjük a kevés önbizalom.
2022. máj. 6. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!