Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Borzasztóan hiányzik a párom,...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Borzasztóan hiányzik a párom, ez normális?

Figyelt kérdés
2,5 éve vagyunk együtt, de amikor hosszabb időre elutazik és emiatt kevesebbet tudunk találkozni és beszélni, akkor néha már annyira hiányzik, hogy legszívesebben csak sírnék. Nem arról van szó, hogy nem bízom benne, vagy nem tudom elfoglalni magam, egyszerűen csak nagyon szeretném, hogy velem legyen.

2022. máj. 2. 20:38
 1/9 anonim ***** válasza:
79%
Azért nem teljesen. Az normális, hogy hiányzik, persze, de azért nem kéne sírnod emiatt. Szoktatok beszélni olyankor? beszélj vele erről szerintem.
2022. máj. 2. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Szoktam vele erről beszélni, de amikor valamelyikünk utazik, van hogy szinte semmit nem beszélünk, mert nincs rá idő. Ezzel nincs baj, megértem, de attól még hiányzik.
2022. máj. 2. 21:29
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Persze, hogy normális, hogy hiányzik.
2022. máj. 2. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
88%
Igen, normális, az én párom is ilyen.
2022. máj. 3. 07:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
87%

Én is egy ilyen kapcsolatra vágyom.

Nincs annál csodálatosabb dolog amikor valakiért ennyire odáig van a párja.

Ez így teljesen természetes.

Sírni azért ne sírj, mert tragédia nem történik, csak hosszabb ideig nem látod.

Mi történne veled akkor, ha elhagyna???

Tudom. Ne is mond. Valószinüleg belehalnál.

2022. máj. 3. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Normális
2022. máj. 3. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
#5 nem halnék azért bele, bár nem hiszem, hogy attól kéne tartanom, hogy elhagyna. Jelenleg az eljegyzést és az összeköltözést tervezzük, ő is hasonlóan szeret engem.
2022. máj. 3. 14:23
 8/9 anonim ***** válasza:
74%
Ilyen kapcsolatot kívánok mindenkinek ! Persze túljátszani sem kell a dolgot, hogy sírsz utána. De az, hogy nagyon-nagyon-nagyon hiányzik, azt teljesen megértem, és becsülöm benned.
2022. máj. 3. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%
Huh, velem 2.5 év után szakított a párom, mert elutazott és távkapcsolat lett volna félig belőle, szóval nem tudok konkrétumot mondani, de tuti, hogy normális.
2022. máj. 3. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!