Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Van valami mód amivel vonzóbb...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van valami mód amivel vonzóbb lehetek mások számára még akkor is ha ronda vagyok?

Figyelt kérdés
2022. máj. 6. 14:11
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
83%
Hát itt az is kérdés, hogy van egy bizonyos személy, akinek szeretnél vagy csak általánosságban? Hisz ha egy személy, akkor mindenkinek megvan, higy mi az esete, ha nem is mindig ragazkodik hozzá.
2022. máj. 6. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
93%
Önbizalom.:)
2022. máj. 6. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
93%
Érett viselkedés, humoros beszélgetések,odafigyelés, odaadás stb. :)
2022. máj. 6. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
24%
money
2022. máj. 6. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
1%
money teso ahogy az elottem levo mondja, es ne legyel kedves a lanyokkal mert hidd el nem fogjak meghalalni, sosem teszik valamiert:D
2022. máj. 6. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
82%
#5 elég rossz nőket fogtál ki eddig, úgy látom.
2022. máj. 6. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
92%
Ha ápolt vagy és ízlésesen öltözöl, az már fél siker. (És az ízléses nem egyenlő a divatossal. :) )
2022. máj. 6. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
85%
Magabiztosság.
2022. máj. 6. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
91%
Süssön rólad, hogy elfogadod magad és élvezed az életet. Párom is ilyen, évek óta ismertem, először egyáltalán nem tetszett külsőre, de valahogy mégis megfogott egyszercsak. Azóta el sem tudnék képzelni helyette mást.
2022. máj. 6. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
88%
Amit előttem írtak. Ápoltság, önbizalom, sugárzó energia/életkedv, intelligencia, humor. Ezek mind vonzóbbá teszik az embert. Konkrétumok: Figyelj arra, hogy a hajad ne legyen zsíros, használj parfümöt vagy dezodort, mosolyogj, húzd ki magad járás közben.
2022. máj. 7. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!