Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Ha osszejovunk egy olyan...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha osszejovunk egy olyan fiuval aki nem az esetunk de a megis beleszeretunk utanna elofordulhat, hogy megbanjuk, hogy nem egy vonzobb embert valasztottunk, vagy olyankor ez nem erdekli az embert?

Figyelt kérdés
2016. júl. 18. 19:10
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Nyugi, csak annyi történik, hogy kezdesz fenőni. :) Az évek múlásával egyre inkább rájössz majd, hogy nem a külső a lényeges - aztán arra is, hogy múlandó.

Nem fogod megbánni, sőt, ha egyszer vége lesz, egy együtt végigélt tartamas, szép időszak után, addigra őbelőle lesz az új férfiideál, és a hozzá hasonló srácok fognak tetszeni.

2016. júl. 18. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Jo lenne ha igy lenne mert ez a fiu annyira tokeletes, de megsem merek osszejonni vele , mert a csaladom es a barataim azt mondjak egy ido utan egy jobb pasi utan fogok vagyakozni es megbanom hogy egy ilyen mellett kotottem ki
2016. júl. 18. 19:36
 3/5 anonim ***** válasza:
Bocsánat, de ez felszínesség. Lehet, hogy éppen most cseszed el az életedet, ha nem jössz össze vele.
2016. júl. 18. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
A külső nem fogja a kapcsolatotokat hosszúra nyújtani. Megszűnik a rózsaszín szerelmes időszak (ehhez nem kell sok idő), és akkor már a belső fog többet számítani, nem a külső. Egyébként meg ha neked tetszik, hol a baj? 19f
2016. júl. 18. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
az biztos h fognak jönni vonzóbb fiúk,akiktől esetleg fellángolsz,gondolkodsz azon h elhagyd a párod,de visszafog tartani az a bizonyos "biztosat a bizonytalanért dolog" a te döntésed,velem is épp ez a helyzet és mikor a párom megtudta h csak beszélgetek egy sráccal,aki jóképű volt úgymond a "régi ideálom" kimutatta mennyire fontos vagyok neki és mennyire szeret nem akar elveszíteni egyebek, csakhogy pl most 1 hónapja át se jön,mert fontosabb dolga van ezért menjek én,nem keres stb. szóval gondolhatod én h megbántam...
2016. júl. 18. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!