Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Jogosan nem szeretné a barátom...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Jogosan nem szeretné a barátom, hogy baratnőmmel beüljünk egy bor mellett beszélgetni valahova?

Figyelt kérdés

19 éves vagyok. Egyik barátnőmmel megbeszéltük, hogy találkozunk, és beülünk valahova kicsit borozni.

Nem vagyunk nagy bulizósak, nem szoktunk lerészegedni, sem az éjszakába járni. Arra gondoltunk 5-6 óra körül találkoznánk, nem is maradnánk hajnalig.

Most barátom tudtomra adta, hogy ezt nem szeretné. Hogy én egy sörözőbe vagy borozóba beüljek.

Tényleg nem illik? Igaza van?


2022. máj. 11. 19:37
 1/8 anonim ***** válasza:
85%
Nincs igaza. Oda mész, ahova akarsz, pláne, ha csak egy barátnőddél mész.
2022. máj. 11. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
27%
Azt megértem ha azért nem szeretné mert félt a kocsma közönségétől.
2022. máj. 11. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
68%
Szereintem sincs igaza. Menjetek nyugodtan.
2022. máj. 11. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
68%

Jajj, aztán megmondja, milyen ruhában mehetsz az utcára, kivel, mikor találkozhatsz, hova mehetsz, stb...

Persze, ez egy sarkított nézet, de kb itt kezdődik ez is. Én világéletembe azzal mentem el bárhová, akivel akartam, legyen ez lány, vagy fiú barát és soha nem hagytam, hogy ebbe bárki is belekössön.

Ha úgy gondolja, nem tudok vigyázni magamra, így járt, nem lehet mindig a seggembe, hogy megvédjen, nem is az a dolga.

Ha úgy gondolja, összeszedek mellette egy másik faszit, akkor meg megmutatom hol az ajtó, mert ha nem bízik bennem, akkor nem is szeretném az időmet pazarolni :D

És persze, ez nem ilyen egyszerű, de talán könnyebb, mint megvárni, míg nem lehet mellette megmaradni :D

2022. máj. 11. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Nem jogos. És gondolkodj el azon, mennyire tartod magadhoz képest. Ha már egy ilyen dologra is féltékeny, később durvulhat a helyzet. Aztán kb a házból se léphetsz ki nélküle. Az ilyet messzire el kell kerülni...
2022. máj. 12. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Igen, ez így kezdődik, baránőmnél is eleinte csak a "ne menj ide-oda", aztán már a messengerét is nézte, meg gyakorlatilag a baráti tlaálkozókon is megjelent a srác (na ez már azért gáz).
2022. máj. 21. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Alapvetően nem jogos.

Kérdezd meg, hogy miért, ha félt, mert elveszíthet, akkor mondd meg neki nincs rá oka, nyugodjon meg, ha nem érti, akkor igen komoly baj van a kapcsolatotokkal. Viszont, ha azért, mert fizikailag félt, akkor mondd neki, hogy mikor végeznétek, előtte kicsivel szólsz neki, és érted mehet, hogy haza kísérjen.

2022. júl. 26. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Azóta megbeszéltük, nincs probléma, már többször mentem barátnőimmel. Csak féltett, és egy kicsit féltékeny is volt, bevallotta.
2022. szept. 7. 03:33

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!