Kezdőoldal » Ismerkedés » Egyéb kérdések » Van-e kedve valakinek az...

Van-e kedve valakinek az alábbi kritériumok mellett beszélgetni? 24/N

Figyelt kérdés

Szeretném leírni, hogy miért is vágyom erre.

Sokat dolgozom, mellette tanulok, építem a jövőmet. Viszont mindemellett valamilyen szinten hiányzik a férfi társaság, az ismerkedés, flörtölés időszaka. Viszont mindezt anonimként, képek, teljes név és minden nélkül. Szerintem nagyon szuper a tudatlanság, és mégis a teljes bizalom érzése, illetve a kíváncsiságé.

Imadok új helyeket felfedezni, egyedül lenni, barátokkal lenni, sorozatokat nézni… stb.

Ha gondolod és van ehhez kedved, akkor várom a leveled :)


2021. okt. 2. 08:37
1 2
 1/18 anonim válasza:
Szerinted ennek így mi értelme lenne?
2021. okt. 2. 08:40
 2/18 anonim válasza:
Már megint te?
2021. okt. 2. 08:45
 3/18 A kérdező kommentje:

Nem tudom, hogy van-e értelme, majd kiderül :)


Nem volt még semmi erre irányuló kérdésem :)

2021. okt. 2. 08:47
 4/18 anonim válasza:
kamu...
2021. okt. 2. 08:54
 5/18 anonim válasza:
Senki nem akarja egy ilyenre pazarékolni az idejét. "Hiányzik a férfi társaság, az ismerkedés, flörtölés időszaka."- az önbizalmad meg a segged pedig nyalják ki??
2021. okt. 2. 08:57
 6/18 anonim válasza:
Az utolsó válaszoló tökéletesen fogalmazott!
2021. okt. 2. 08:59
 7/18 anonim válasza:

miért is ne, persze csak ha van discordod

F/28

2021. okt. 2. 09:10
 8/18 anonim válasza:

Kedves kérdező!

Néhány dolgot leírtál magadról, de felvet bennem pár kérdést.

Ennek a levelezésének mi a célja? Csak a levelezés ami egyszer csak megszűnik, mert egyikünk talál valakit vagy ha jól alakul akkor (pl.:1 vagy 6,…hónap után) személyes találkozó.

Feltételezem nincs párod, ha ez így van szerinted miért? Mi az a rossz tulajdonság ami miatt az emberek nem mennek oda hozzád (senki sem tökéletes)? Mit válaszolnál egy olyan kérdésre hogy ezt a hibádat mivel ‘kompenzálod’ a jó tulajdonságaidból, ha valaki a hibáit ellenére megismerne.

Utolsó de szintén egy fontos kérdés ha a találkozás összejönne valakivel és tegyük fel messze laktok egymástól, mi lenne a megoldás? Menjen oda majd haza, az adott ismeretség után már maradhat nálad 1 éjszakát vagy félúton találkoznál vele (fordítva ha te mennél az ő városába)… Mi lenne a ‘tökéletes’ nap egy ilyen találkozón, milyen programot ajánlanál?

Kicsit hosszú, de remélem válaszolsz (akár privátban is).

26f

2021. okt. 2. 09:21
 9/18 anonim válasza:
Nekem mindeggy csak írkon má valami csaj!
2021. okt. 2. 09:22
 10/18 anonim válasza:

Ha csak beszélgetni, mert kapcsolatot nem szeretnék...de amúgy szívessen!

F

2021. okt. 2. 12:02
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!