Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Megéri ,egy olyan lánnyal...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megéri ,egy olyan lánnyal lenni, aki csak pótlékot keres az exe helyére?

Figyelt kérdés

Megismerkedtem egy 21 éves lánnyal, randiztam is vele, a randi kb negyedén előző párjáról beszélt, meg ,hogy mennyit ő jutott eszébe. Meg, ebéd közben azt kezdi el ecsetelni milyen jó volt a csók, minden vele. Amikor sétáltunk akkor is itt sétáltam az előző párommal, de jó volt.

Én úgy érzem azért kellenék, hogy betöltsem az előző párja miatti űrt.


Elmondta azt is panaszkodva, nagyon csúnyán bánt vele a párja, meg meglopta több százezer Ftvel. Abban bízott ,hogy nem veszi észre ,de észrevette a lopást. Meg, már hozzájuk költözött.


25 éves vagyok, még nem nem volt párkapcsolatom, gondolkodok összejönni vele, de zavar mindig az exét emlegeti, meg úgy érzem csak ilyen expótlék lennék.

Én meg igaz párkapcsolatot, szerelmen alapulót keresek.

A másik énem meg azt, hogy jöjjek össze vele, végre lenne valakim.

Mert 25 évesen azért gáz, hogy nem csókolóztam.

De én nem tudnám úgy megfogni a kezét, hogy mindig exre gondol, vagy hogy fekszünk le, akkor is őt képzeli oda.



2022. máj. 30. 17:59
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
100%
Nem.
2022. máj. 30. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
100%
Fuss
2022. máj. 30. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
100%

szerintem is fuss.

Vagy beszéld meg vele,hogy neked rosszul esik hogy az exéről beszélsz neki folyamat, tartsa tiszteletben az érzéseid.


Én így tettem,jó ő nem volt ilyen csak nagyon ritkán hozta fel. De megbeszéltük. És ha véletlen felhozza,akkor vagy kimegyek a szobábol,vagy nem figyelek rá(mondom hogy ahha,ühhüm stb) és tudni fogja miért csinálom. Ilyenkor bocsánatot kér és nem hozza fel az ex témát.😏😏😏

2022. máj. 30. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
81%
Keféld meg ahányszor csak lehet, de ne akarj semmi komolyabbat tőle.
2022. máj. 30. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
100%
Komoly kapcsolatra nem lenne jó.
2022. máj. 30. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 Oldfire ***** válasza:
100%
Hanyagold. Ha nincs tekintettel rád, még lelkileg nem engedte el az exét. Ha meg, sikerül megvarrnod, örülj neki. De hoszabb távon nem hiszem, hogy hasznos kapcsolat lenne.
2022. máj. 31. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
100%
sok lány így kezdi a kapcsolatot hogy pótlékot keres.. semennyi időt nem várnak 2 kapcsolat között és 1-2 hét alatt képtelenség túllenni bárkin szerintem! velem is ez volt. olyannal jöttem össze aki exét síratta.
2022. máj. 31. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 dregor ***** válasza:
100%
Attól függ. Ha nem komoly kapcsolatot akarsz és van szex, akkor igen, mindenképp megéri. :D
2022. jún. 1. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
100%
Én nem remélnék komoly kapcsolatot egy ilyen lánytol.
2022. jún. 1. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim válasza:
100%
Most megyek keresztül én is egy szakításon, lány vagyok. Vele ezt az egészet jobban teszed ha elengeded mert csak sérülni fogsz. Elhiszem, hogy vágysz egy kapcsolatra de ha komolyak a szándékaid akkor ne vele kezdj.
2022. jún. 1. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!