Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Ha a csajom szívesebben van a...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha a csajom szívesebben van a barátnőivel mint velem akkor ez a kapcsolat halálra van ítélve? pár nap, max 1 hét és benyögi hogy szakítani akar?

Figyelt kérdés
2022. jún. 3. 19:33
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
75%

Hasonló szituban voltam én is. 4 hónap ismerkedés után összejöttem egy lánnyal 1 hónappal ezelőtt, másfél hete pedig szakítottam vele, pont emiatt.

Nem akart találkozni, kb hamarabb ment el bárhová bárkivel, mint velem, a barátjával, amiből azt szűrtem le, hogy nem érdeklem őt annyira, mint amennyire kellene.

Nem volt hosszú életű kapcsolat, de nem is bánom, csak kihasznált volna még jobban.


Neked lehet más a helyzet, azért, ha a barátnőivel van, azt meg lehet érteni, hisz régebb óta ismeri őket, mint téged. (alap esetben)

Az már más kérdés, hogy nálam pl ha szeretek valakit, akkor előtérben van helyezve minden szempontból, így nálam Ő az első.


Próbáld meg vele megbeszélni, hogy téged ez zavar, hogy nem képes rád időt szakítani. (Ami még mindig abszurd, mert ha szeretek valakit, akkor csak vele akarok lenni. Ez volt az én esetemben is, de csak a részemről sajnos.)

2022. jún. 3. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:

"ha szeretek valakit, akkor csak vele akarok lenni. "


Épp ez az, fura is volt hogy már 1 hete nem akar találkozni. mindig volt valami kifogás hogy pl jaj most nem érek rá mert a petrával találkozom, holnap meg azért nem jó mert az annával.... ha meg mégis velem van akkor meg full flegma, fél óra után meg már megy is haza....csak szerintem nem lesz hosszú életű ez a kapcsolat?

2022. jún. 3. 19:58
 3/15 anonim ***** válasza:
84%

Nem feltétlenül.


"ha szeretek valakit, akkor csak vele akarok lenni."

Ez így ilyen formán hatalmas nagy torzítás. Egy szerelmes embernek is fontosak az egyéb emberi kapcsolatai: család, barátság, haverok.


"már 1 hete nem akar találkozni. mindig volt valami kifogás"

Ez viszont már más megvilágításba helyezi a dolgokat. De kevés az információ ahhoz, hogy messzemenő következtetéseket vonjunk le.

Én hasonló esetben, ha végre hajlandó találkozni, komolyan elbeszélgetnék vele. Aztán ha nincs eredménye, akkor megmondanám, hogy ez így nem fog menni, nekem nem kell olyan kapcsolat, ahol félre vagyok téve.

2022. jún. 3. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:

" Egy szerelmes embernek is fontosak az egyéb emberi kapcsolatai: család, barátság, haverok."


Ez tény, de szerintem egy egészséges kapcsolatban heti fél óránál azért jóval többet van együtt egy pár.....

2022. jún. 3. 20:16
 5/15 anonim ***** válasza:

"Egy szerelmes embernek is fontosak az egyéb emberi kapcsolatai: család, barátság, haverok." Persze, azért is írtam, hogy rendben van egy bizonyos szintig az, ha a barátnőivel van.

De ez ne olyan legyen, hogy csak velük, és mindig háttérbe legyen szorítva a kérdező..


Nekem is fontosak a barátaim/családtagjaim, de akkor sem hanyagolnám el a barátnőmet.


"mindig volt valami kifogás hogy pl jaj most nem érek rá mert a petrával találkozom, holnap meg azért nem jó mert az annával...."


Szerintem nem is találkozik velük, hanem csak kifogásokat keres. Nem érdekled annyira, hogy időt fordítson rád. Nekem is rossz érzés volt belátni ezt, de hidd el, sokkal többet árt neked ez a kapcsolat, mint "hasznot" hoz.


"ha meg mégis velem van akkor meg full flegma, fél óra után meg már megy is haza...." Innentől meg egyértelmű, ez a kapcsolat nem nem kapcsolat. Nem is lehet annak nevezni. Sajnos, vagy nem sajnos, de jobb, ha ennek vége lesz, mielőtt még jobban magad alatt leszel. Keress valaki olyat, aki tényleg megbecsül és veled szeretne lenni, nem pedig a kifogásokat keresi, hogy miért ne találkozzon veled.

2022. jún. 3. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:

"Szerintem nem is találkozik velük, hanem csak kifogásokat keres. "


szerintem se!!! én fogok vele szakítani mielőtt ő fog velem!

2022. jún. 3. 20:33
 7/15 anonim ***** válasza:
Velük is kell lennie, mert a barátnők fontosak, de az már nem oké, ha velük többet van.
2022. jún. 3. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
76%
Szakítás előtt esetleg beszélni kéne a problémáról. Bár tudom, könnyebb eldobni, mint tenni érte. Manapság az emberek ahelyett, hogy meg beszélnék a dolgokat, inkább kilépnek belőle...
2022. jún. 3. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
Vannak fejlemények kérdező?
2022. jún. 3. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:
vannak bizony. kereshet magának más palit akit leszarhat.
2022. jún. 3. 22:05
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!