Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Gimis lányok, a veletek...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Gimis lányok, a veletek egykorú fiúkkal jöttök össze szívesebben, vagy az egyetemista srácok vannak előnyben?

Figyelt kérdés

2016. márc. 8. 12:04
 1/9 anonim ***** válasza:
68%
boldog nőnapot
2016. márc. 8. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
53%

Én azért szívem szerint a korombeliekkel jönnék össze igazán, de sajnos a korombeli fiúk közül a normálisak vagy foglaltak vagy egyszerűen nem jön be a stílusuk. Nekem a külső nem is olyan fontos, persze legyen helyes a srác de nem várom el hogy sportos, kigyúrt alkat legyen, még a macis pasik is bejönnek nekem. Nekem volt egy kapcsolatom 15 éves koromban összejöttem egy akkor 18 éves sráccal. Vele 2 évig voltunk együtt, de eltávolodtunk egymástól, a barátom munkát vállalt Győrbe ami tőlem 200 km-re van, ritkán találkoztunk, meg igazából elhidegültünk egymástól.


Én 18 éves leszek nyáron nem rég szakítottam a barátommal, nem is igazán viselt meg, igaz én dobtam őt mert nekem így nem állapot. Jelenleg megint egy nálam jóval idősebb egy 23 éves sráccal hozott össze a sors aki külsőre nem is jött be nekem elsőre, de volt egy nagyon aranyos mosolya amikor rám nézett egyszer a boltba ahol diákmunkán vagyok hogy rögtön megfogott és ugye nem szólított le de majdnem mindennap láttuk egymást 1 hónapig aztán leszólítottam picit félénk a srác de nagyon jó fej és aranyos, ő nem akart leszólítani mert látta hogy dolgozok nem akarta hogy bajom legyen belőle. De én nem akartam tőle semmit mert mégis több mint 5 évvel idősebb mint én, én meg nem nagyon akartam ezt mert az előző barátommal is ez volt a baj hogy ő már dolgozott kialakult neki a kis élete és elég elfoglalt lett. A srác akivel ismerkedem ő is dolgozik már, de mellette levelező tagozaton csinálja az egyetemet tehát neki a hétvégéi is erre mennek rá, ritkán jár el bulizni vagy akárhova mert vagy tanul vagy éppen örül hogy tud nyugiba pihenni mert munkahelyén karbantartó vezetőnek akarják előléptetni és erre neki egyetemi végzettség kell erre készül nagyon, meg persze, ő ott bent is ugyanúgy a karbantartókkal dolgozik de mellette irodán is van a főnökei mellett hogy ott is tanulja ki a dolgokat folyamatosan.

2016. márc. 8. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
39%
Korombeliekkel, az egyetemista srácok csak szexet akarnak általában.
2016. márc. 8. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
63%
Na azért azt tisztázzuk, hogy 18 éves gimis lányról és 20 éves egyetemista fiúról van e szó, vagy pedig 14 éves gimis lányról és 24 éves egyetemista fiúról... Iskolától függetlenül azért egy bizonyos korkülönbséget nem kéne átlépni, főleg fiatalabb lányok esetében. A 15-16 évesek inkább a végzős srácokra szoktak bukni, az a menő gimiben, szerencsére még nem foglalkoznak egyetemistákkal. Amúgy is az az izgalmas, mikor a folyosó végéről figyelhetik kuncogva a kiszemeltjüket. :)
2016. márc. 8. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Egykoruak.
2016. márc. 8. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
16 vagyok, max 19-ig mennék el, és az már akár lehet egyetemista is. De jobb ha gimis, jobban összepasszol az időbeosztásunk (gondolom)
2016. márc. 8. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Inkább velem egykorúval.

15/L

2016. márc. 8. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Szerintem jobb, ha nincs nagy korkülönbség:) Így a max. olyan 3-4 év:D 16/L
2016. márc. 8. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
A vén f_szok vannak előnyben.
2020. dec. 2. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!