Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Lányok, ti mennyire féltek az...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, ti mennyire féltek az elhízástól?

Figyelt kérdés
Tudom, ez nem mindenkit érint, viszont észrevételeim szerint sok fiatalabb lány hajlamos egy ponton a hízásra. Ha féltek tőle mi miatt? Párkapcsolat/párkeresés miatt? Vagy az emberek véleménye miatt?

2022. jún. 14. 13:30
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Én nem félek, mert odafigyelek az étkezésemre és, hogy eleget mozogjak. Így sikerült lefogynom, visszahízni meg nem akarok.
2022. jún. 14. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
91%
Nem félek, a genetikám meg egy bélprobléma nem engedi. De ugyanúgy odafigyelek magamra, sportos vagyok és igyekszem egészségesen enni. Sose szoktam összezabálni nagy mennyiségeket meg "szemét"kajákat (mondjuk, nincs is erre igényem, plusz az első mondatomban említett második ok miatt ha akarnám se tudnék, nem lenne jó vége).
2022. jún. 14. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
88%

Bocsi, most láttam tini kategória. Hát én már huszonéves vagyok, akkor vedd tárgytalannak a válaszom.

(2-es voltam)

2022. jún. 14. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%

10 es skálán 1000000. Nem, nem számoltam meg a nullákat.

Fontos számomra a kinézet, és nem tudnám elviselni, ha minden alkalommal egy hájpacnit látnék a tükörben.

2022. jún. 14. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%

Én mondjuk pont hogy túlsúlyos vagyok (+55 kg felesleg) de személy szerint az utóbbi időben kezdett zavarni a súlyom, épp azon vagyok hogy változtassak rajta.

Magamnak tetszek így is, sőt szépnek is tartom magam. Bár a személyes véleményem nem ment meg a párkeresésben, ahogy nem ment meg az egészségügyi kockázatoktól sem 😀

2022. jún. 17. 01:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
89%

Féltem tőle... 35 kilósan majdnem meghaltam.


Na, azóta kicsit sem érdekel, most vagyok 54-55, és ha 60 lennék, ki nem szrná le?

Oké, az ízületeim miatt nem leszek annyi, de na.

2022. jún. 17. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
67%
Én inkább a párkeresés miatt,meg egyrészt az egészség szenpontjából is nem jó a túlsúly,kinek mi de azért a vékony lányok kapósabbak.
2022. jún. 18. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
87%
Én azért félek nagyon az elhízástól, mert nem akarom, hogy a rosszindulatú emberek a testalkatomon gúnyolódjanak és kövéren saját magamnak sem tudnék megfelelni. Párkapcsolatot nem szeretnék, ezért ez nem ok a stresszelésre nálam.
2022. jún. 19. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
91%
Nem mert a genetikam miatt a 165 centimhez 60 kilonal feljebb akkor se tudok menni ha 3000 kaloriat zabalok es azt is mekibol, igy hogy eszek sokat akkor is ha nem vagyok annyira nagyon ehes vagyok 53-54, genetikam miatt nem fenyeget elhizas de az egeszsegem erdekeben igyekszek egeszsegesen enni, sok vitamint, rostot bevinni es mozogni
2022. júl. 4. 01:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Általános iskolába zavartak a testsúlyom miatt. Ilyenkor mindig az evésbe menekültem, rengeteget ettem ha szomorú voltam akkor azért, ha boldog voltam valami miatt akkor azért. Mostanra 10kg feleslegem van amit a nyáron leszeretnék adni. Én úgy vagyok ezzel a dologgal hogy nem azért fogyok le mert az emberek kövéren nem kedvelnek, hisz aki így szeret az soványan is fog nem feltétlenül a súlyom fog meghatározni. Sokkal inkább az egészségemet féltem.
2022. júl. 13. 01:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!