Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Hasi elhízástól volt akinek...

Hasi elhízástól volt akinek sikerült megszabadulnia?

Figyelt kérdés

Kiskom óta olyan a hasam, mintha terhes lennék, hiába vagyok átlagos testalkatú, egyszerűen oda rakódik le a zsír leginkább.

Mi lehet a probléma? PCOS, inzulinrezisztencia, hormonális probléma?

Eljárok futni, sportolok,167cm vagyok és 70kg. De amikor 50kg voltam sem volt kifejezetten lapos hasam.


2018. jún. 24. 15:54
 1/7 A kérdező kommentje:
27N
2018. jún. 24. 15:54
 2/7 anonim ***** válasza:
Igen, meg lehet szabadulni, nekem akkor sikerült, amikor átálltam vegán étrendre - két hónap alatt eltünt a hasam. 55/N
2018. jún. 24. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

Engem nem zavarna, de idegenek állandóan megjegyzik. Pedig vannak nálam több kgosok is, őket bezzeg nem piszkálják nyilvánosan.


Már ott tartok, hogy el akarok menni zsírleszívásra ha nem találnak hormonális problémát.


Most 1-2 hétig nem tudok futni, beteg vagyok, de újra neki látok, amint meggyógyultam. :)

2018. jún. 24. 15:57
 4/7 A kérdező kommentje:
10 évesen lettem ovo-lakto vega.
2018. jún. 24. 15:58
 5/7 A kérdező kommentje:

Poén, hogy táplálkozásra is figyelek, pár havonta eszek desszertet, édességeket is ritkán, kerülöm a cukros üdítőket, kevés tésztát eszem, sok zöldséget. Persze nem csak salátán élek.


Olvasom, hogy a kevés alvás is okozhat ilyet, ez sajnos igaz rám.

2018. jún. 24. 16:13
 6/7 anonim ***** válasza:
Lehet, írtad, csak átsiklottam felette... Szerintem érdemes lenne elmenni endokrinológushoz vagy más orvoshoz.
2018. jún. 24. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Jövőhéten nőgyógyász, utána endokrinológus. Kérdés, hogy mit tud tenni...
2018. jún. 24. 17:23

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!