Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Egy 23 éves nő egy 17 éves...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy 23 éves nő egy 17 éves sráccal? Működhet? Mik az előnyei, hátrányai?

Figyelt kérdés

2022. jún. 14. 20:48
1 2
 11/15 anonim válasza:
88%
Hosszan nem fog menni. A srác mire lediplomázik, te már majd 30 leszel. Te akkor már gyűrű - baba - lakáshitel kombóban fogsz gondolkodni, ő meg az első melóhelyére kerülve kezd el ÉLNI, hisz akkor lesz pénze csajokra, órákra, utazni, kocsira,...
2022. jún. 15. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
54%
Ebből látszik hogy egy 22 éves érettségben nem sokban különbözik egy 17 évestől, majd később lesznek problémák ha benő a fejed lágya és mondjuk eléred a 27-28 évet és ő lesz 22 akkor lehet szétmentek. Amikor egy 24 éves lánnyal nem tudtam megismerkedni 29 évesen mert gyerekesen viselkedett, akkor most ilyen korban szerintem nem kell ettől semmit komolyat várni, próbáljátok meg, ha nem megy nem kell erőltetni.
2022. jún. 15. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 De La Cruse ***** válasza:
0%
Ha nem a pasi az idősebb akkor a srác csak pincsikutya ami nem a lábtörlőre pisil hanem pénzt ad cigire.
2022. jún. 15. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
Lehet,hogy nincs semmilyen tapasztalata.De,ha van egy jókora kemeny fa@sza,akkor bevezetheted a szex rejtelmeibe.Mit nem adnék én is egy ilyen tanító neniert.
2022. nov. 22. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
Rajtatok mulik hogy mukodik e, de neha ilyen tul fiatalnak erezheted mellette magad es ez zavarhat (tapasztalat)
febr. 5. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!