Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Hogyan tudnám elmondani...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan tudnám elmondani szüleimnek, hogy van barátnőm? Lassan 1 hónapja vagyunk együtt.Vagy ti hogy mondtátok el?

Figyelt kérdés

2022. jún. 24. 21:30
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Mitol felsz?
2022. jún. 24. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
"Van egy barátnőm."
2022. jún. 24. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Ma programom van a barátnőmmel.
2022. jún. 24. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 NTBS ***** válasza:
100%
Odaáltam édesanyám elé és közöltem vele. Nagyon örült.
2022. jún. 25. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
37%
Elso vagyok. Az hogy leirod privatba h nem tudod mitol felsz az egyebkent is ertelmetlen l, es hiaba irsz meg minden mast melle, nem tudunk igy rajtad segiteni es egyikonket se erdekel mi bajod. En azert irtam itt mert ide vartam valaszt es nem ezt. Sajnalom hogy nektek gyerekeknek ennyire futja hogy a szuleinek nem meri bemutatni a baratnojet. Nem tudom ki a hibas. Ok vagy te.. az egyik biztos
2022. jún. 25. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 QQRIQ20 válasza:
75%
Például ültök a nappaliban és elkezded: Képzeljétek, megismertem egy lányt, egy hónapja együtt vagyunk... Biztosan örülni fognak. Kérdeznek róla néhány alapvető információt és kb ennyi lesz az egész. Megértem, hogy izgulsz. De ezt mindig jól szoktak fogadni.
2022. jún. 27. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 peetgy válasza:
30%
"Biztosan örülni fognak neki", kivéve ha lány vagy te is...
2022. jún. 30. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!