Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Barátommal 3 hónapja együttvag...

Barátommal 3 hónapja együttvagyunk, én mindig megleptem/meglepem meglepikkel, ő semmi, még rózsát sem kaptam, most én nem nagy dolgokra gondolok hanem pl kézzel készit vmit, a figyelmesség olyan jól esne, ilyenkor mit tegyek?

Figyelt kérdés

2015. nov. 1. 16:16
 1/5 anonim válasza:
hány évesek vagytok?
2015. nov. 1. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
én nemsokára 18 ,ő meg 19
2015. nov. 1. 16:52
 3/5 anonim ***** válasza:

Mit tegyél, mit tegyél. Válassz olyan embert, aki megfelel az elvárásaidnak.


Komolyan nem értem. Összejössz valakivel mert menő csávó, vagy mert trendin öltözködik, aztán meg itt picsogsz hogy emberileg egy nulla.


Tényleg ennyire nehéz eldönteni, mit akarsz?

2015. nov. 1. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
azért öt választottam,mert ő kell nekem,nem cskaa külseje hanem minden :) azért ennyire okos ne legyél :,) meg ennyi van csak , nem érdekel a külső ö a nagy Ő szo tak :) vagy válaszolsz rendesen vagy ne irj semmit rá :)
2015. nov. 1. 17:16
 5/5 anonim ***** válasza:
Rendesen válaszoltam, a rendelkezésre álló információk alapján. Ellentétben veled, a hozzászólásodat úgy kell dekódolni, hogy érthető legyen. Persze nekem mindegy. Ha nem tetszik a válaszom, adj több információt, vagy sértődj meg - nekem nyolc.
2015. nov. 1. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!