Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Küldjek neki üzenetet?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Küldjek neki üzenetet?

Figyelt kérdés
Lehet nagyon gyerekes lesz, de a volt barátnőm annak ellenére, hogy nem követjük egymást instagramon, megnézte a sztorit amit kiraktam nemrég, kb 10 perc alatt. Megbeszéltük egy hete hogy nem írok neki többet, de most szeretnék neki küldeni egy üzit, amiben leírom, hogy szeretném vele újrakezdeni, de nem szeretném, hogy reményt keltsen bennem bármilyen kis dologgal, mint ez és amég nincs benne addig én haladok tovább az életemmel. Többször próbáltam már vele beszélni az újrakezdésről, de nem szeretné, ugyanakkor ezek alapján még mindig foglalkozik velem és tudom hogy szeret

2022. júl. 2. 11:22
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

Nem!

Lepj tovabb, tobbszor mondtad, de megse sikerult. Nem vagytok egymasra valok. Neked pedig el kell fogadnod.

2022. júl. 2. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 Semuhi ***** válasza:
100%
Teso en hasonlo cipobe vagyok felnöttként nem insta sztori felleng de :D de kimeld magad ezektol....en nekem lassan rámegy az idegrendszerem
2022. júl. 2. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Tiltsd le inkább. Tök felesleges, nem ez az első alkalom egyrészt, másrészt biztos volt oka a szakításnak.
2022. júl. 2. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Általában van oka a szakításnak. Nem mondom, hogy nem lehet utána újrakezdeni, de ezek 99%-ban pont ugyan úgy végződnek, mint először
2022. júl. 2. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
A szakitas oka az volt, hogy nincs ideje es nem tud magabol eleget adni egy kapcsolathoz, nem az ido miatt, hanem valoszinuleg nem volt erett hozza.
2022. júl. 2. 16:21
 6/9 anonim ***** válasza:
Ne írj neki. Eddig se tudtad vele újrakezdeni, most meg még meg is beszéltétek, szóval hagyjad.
2022. júl. 2. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 Senior Séf ***** válasza:
100%

"és tudom hogy szeret"

Nem tudod. Csak reménykedsz benne. Azt is hiába.

2022. júl. 3. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
#5 akkor pont ezért is baromság. Ilyet láttam már. Aztán megint összejöttek, és láss csodát, rohadtul nem változott meg semmi. De legalább ők ketten közösen 1 évet elb*sztak egymás életéből ezzel. Szerintem te ne ismételd meg ezt a hibát.
2022. júl. 3. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:

Hát, erről az ex témáról én is mesélhetnék jót rosszat egyaránt. Elég bonyolult...


Én azt javaslom, kérj tőle egy találkozót. Személyesen beszéljetek át mindent. Csakis őszintén mondj el neki mindent, amit akkor éreztél. Azt is mondd el, amit most érzel, hogy újra akarod vele kezdeni. De közben ajánljad fel neki, hogy hagysz neki egy kis gondolkodási időt.

Aztán mondja meg egyenesen és őszintén, hogy mit akar. Hagyj neki egy kis teret.


Habár a leírtak alapján én is inkább arra bíztatnálak, hogy jobb lenne már elengedni inkább.

Akár azt is javasolnám, hogy kezdjetek afféle laza kapcsolatba kötöttségek nélkül. 🙂De érződik a szavaidból, hogy szereted. Úgyhogy inkább ennek a lehetőségét se add meg neki, mert sajnos csúnyán megsérülhetsz. Ezt személyes és fájdalmas tapasztalatból mondom. Túlságosan nagy a rizikófaktor az exszel való nosztalgiázás, ha az embernek vannak még érzései.

Úgyhogy még egyszer utoljára próbáld meg. De ha nem nyitott még ezek után sem, hogy időt adnál neki, tényleg engedd el. Az elengedéshez szükséges mindennemű kapcsolat megszakítása. Tiltsd le őt mindenhonnan, a telefonodról és Instagramról is. Ez esetben azért mondd el őszintén miért szükséges ezt tenned.


Mindenesetre megtanultam már ezt-azt én is. Teljesen mindegy, mennyire elfoglalt, mennyire érett vagy éretlen. Ha szeret téged, nyitott lesz arra, hogy átgondolja. Ha pedig nem szeret, újra ugyanazt fogja közölni a javaslatodra, mint eddig.

Az az igazság, hogy néha nem a kitartáshoz kell erő, hanem az elengedéshez.


Fel a fejjel, bármi is történik! :)

2022. aug. 27. 00:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!