Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Valami születésnapi ajándék...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Valami születésnapi ajándék ötleteket tudtok mondani?

Figyelt kérdés

Gimis lány vagyok, 17 éves. A barátomnak most lesz a születésnapja, 23 lesz, és gondolkodok mit vehetnék neki, ami nem túl drága, mert még nincs saját keresetem. Szeret filmezni, sorozatozni, videó játékokat jatszani, az autója a mindene, épp most készül az új háza, nem sokára költözik. Eléggé otthon ülős tipus, ezért kicsit nehéz, de nem szeretnék hülyeséget venni.

Tudtok segíteni?



2022. júl. 27. 10:45
 1/7 anonim válasza:
80%
Hát ha most költözik akkor talán lehetne valami jópofa de praktikus dolgot. Például autós törülköző, vagy valami kedvenc filmes/sorozatos pohár, én pl vettem apukámnak dart vaderes kötényt (főzéshez) szóval ilyesmi dolgokat lehetne összeválogatni, mert ezeket használni is fogja meg eszébe jutsz. róla
2022. júl. 27. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Vegyél neki gamepasst a játékon belül
2022. júl. 27. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Nem bántásból, de pont nyár van, szóval a saját kereset problémát azzal pont meg tudtad volna oldani, hogy elmész dolgozni, és akkor nem lehetne a pénz a gond.

Egyébként szerintem is valami praktikus, hasznos dolgot vegyél neki. És továbbra is igaz, hogy neked kellene tudnod, hogy mire vágyik. Leírtad, hogy mit szeret, az jó kiindulópont, de szerintem azon belül próbálj valami olyat venni neki, amit amúgy magának nem venne meg. Legalábbis én fiúként nem annyira szeretem, ha valami olyat kapok, amit előbb-utóbb magamtól is megvettem volna (például a gamepass)

2022. júl. 27. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

"épp most készül az új háza, nem sokára költözik"


Ez pont úgy hangzik, mint ziccer a falra csavarozható sörbontóra.

2022. júl. 27. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Egérpadot valami fényképpel/rajzzal/üzenettel személyesre szabva.
2022. júl. 27. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Az én barátom világítós led szalagot kap mert hangulatvilágítást szeretne a játékszobába
2022. júl. 27. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
Valami személyes lenne a legjobb.
2022. júl. 27. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!