Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Tudnátok kreatív ajándék...

Tudnátok kreatív ajándék ötleteket mondani? A legjobb barátnőmnek most lesz a 22. születésnapja, és szeretnék neki valami egyedi ajándékkal kedveskedni, ami ötletes. Ti mikkel szoktátok meglepni a barátnőiteket?

Figyelt kérdés

2021. máj. 16. 10:43
 1/4 anonim ***** válasza:
91%

Süss neki tortát és tegyél rá 22 db kisgyertyát vagy egy 22-es számot formázz a torta tetejére.

Vegyél pluszba még neki olyan ajándékot, aminek tudod, hogy örülne.

2021. máj. 16. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
31%

Hát én foszforeszkáló vibrit vettem. Nehogy ne találja meg a sötétben. 😂

De volt, hogy ismerősök kaptak cicis/ fütyis mamuszt is.

2021. máj. 16. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Ne haragudj, de ha valóban a legjobb barátnődnek akarsz "egyedi és ötletes" ajándékot adni, akkor arra a legjobb egy belsős poén, vagy valami olyan emlék, ami arra utal vissza, amit közösen átéltetek. Amit ő gyakran szokott mondogatni, ami neki/a ti barátságotokban fontos, meghatározó volt, amire ő vágyik. Ezt mi itt nem fogjuk tudni megmondani, hogy micsoda, ezt te tudod. Most mondhatunk itt tippeket, hogy fotóalbum, szexi ajándékok, bögre, párna, vicces felirat, de ezek egyike sem egyedi vagy különleges, hanem elcsépelt. Egyedi és különleges ajándékot csak annak tudsz adni, akit ismersz.
2021. máj. 16. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
Én egyszer egy kínai szerencselámpást kaptam úgy, hogy a szülinapomon este elmentünk a balatoni magaspartra és ott adták oda, úgyhogy ott helyben meg is gyújtottuk és szélnek eresztettük és beszállt a tó fölé, nagyon tetszett nekem az ötlet!
2021. máj. 16. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!