Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Hogyan kérjem meg, hogy...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan kérjem meg, hogy szőrtelenítse magát alúl?

Figyelt kérdés

2 hónapja vagyunk együtt, de még nem láttuk egymást meztelenül(vagyis caak félig), viszont valószínüleg ő alúl szőrös, viszont én kifejezetten nem kedvelem a szőrt odalent.

Hogy kérjem meg rá, hogy ne legyen sértő vagy kellemetlen?

Ha számít akkor ő a lány, én meg a fiú.



2022. aug. 2. 20:59
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
100%
Gondolom van szád hogy a tudtára add hogy együttlétkor azt preferálod. Magától nem fog a gondolatodba olvasni. Nem lesz bántó ha normalisan utalsz ra, vagy ugy fogalmazod.
2022. aug. 7. 00:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
Csak beszéld meg vele. Muszáj ezt is megbeszélni, ha már szexelni akartok.
2022. aug. 7. 05:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim válasza:
85%

Kérdező barátom, neked kezeltetned kéne a hormonális rendszeredet - vagy még serdülőként nem érett meg a jellemed e téren.

A természetes nemi szőrzet a normális és egészséges férfinak vonzó.

Ha kicsit is konyítanál az anatómiához tudnád hogy a nemi szőr eltávolítása mekkora marhaság és milyen veszélyes. MÁR most nagy bajok vannak azzal ahogy te egy párkapcsolathoz hozzáállsz. Még barátnőd sincs de már ez érdekel. Először udvaroljál haver aztán legyél hűséges, tanuld meg tisztelni szeretni, olvass utána hogy mi is a női test, mert sok fogalmad nincs róla - és ha elvetted feleségül, akkor majd jön a teste. A szerelem amúgy is arról szól hogy úgy szeretem a másikat ahogy a teste neki kényelmes. Kicsit szállj magadba.

2022. aug. 25. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!