Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » A 3 év korkülönbség az sok?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A 3 év korkülönbség az sok?

Figyelt kérdés
Sziasztok 17 éves fiú vagyok és van egy lány aki eléggé szimpatikus viszont ő 14 éves. Az "egyéb igényeiket" nem hárítanám rá, képes lennék megállni a dolgot, ha arról van szó. Tehát az lenne a kérdésem, hogy szerintetek ez mennyire lehet elfogadható?

2022. aug. 14. 13:33
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
100%
#10 Azért vélekednek máshogy, mert az egész világ máshogy vélekedik már erről, már a csapból is a szex folyik. Normális, hogy 11-14 évesek már elkezdenek a téma iránt érdeklődni, fantáziálgatnak, de fejben még nincsenek úgy igazából tényleg készen rá, csak azt hiszik, azt azért megkérdezném, hogy egy esetleges terhességet ugyan hogyan dolgozna fel? Helyén tudná-e kezelni. Nem csak a behatolás itt a baj, pettingeljenek csak inkább még, 15-19 évesen ráérnek a többire.
2022. aug. 14. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
100%
#11 egyet értek, ezért írtam korábban hogy pár hónap. :)
2022. aug. 14. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
100%

[link]


Ez a cikk is a 15-19-et írja megfelelő életkornak. Inkább azok a lányok kezdik akár 12-14 évesen a nemi életet, akik nem kapnak megfelelő figyelmet, szeretetet otthon és figyelem hiányosak, erre még rájön az is, amit a környezetükben tapasztalnak. Ez egy fajta társadalmi nyomás + kíváncsiság. Járhatsz 17 évesen egy 14 évessel természetesen, nem azt mondom, de figyelj oda rá nagyon és olvasgass a témában, ne véleményeket kérj ki inkább, mert a legtöbb ember a véleményében csak saját tapasztalataikat írják, ugye mindenki saját magából indul ki. Engem ha valami érdekel, akkor inkább utána nézek, nem bízom meg az emberek szavaiban, persze a véleményeket is meglehet hallgatni.

2022. aug. 14. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
100%
Alapvetően nem sok a 3 év. Szerintem olyan 5 év férne bele de gondolok most ilyen 17-18 év feletti lányokra. Mondjuk 14 éves lány mellé olyan pasi illik aki korban minnél közelebb áll hozzá.
2022. aug. 15. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
Nem. Bizonyos életkor felett a 10 sem sok, azt is meg lehet beszélni. A lényeg, hogy jól érezzétek magatokat együtt.
2022. szept. 7. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!