Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Nem akar velem beszélni a...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem akar velem beszélni a barátnőm! Mit tegyek?

Figyelt kérdés

Nemtudom miért, de pár napja, nem nagyon akar velem beszélni a barátnőm, reggel nem ír, nekem kell, délután is én érdeklődök iránta, telefonon nem tudunk beszélni mert kifogásokat keres, hogy fáradt meg dolga van.

Kezdek aggódni hogy valamit nem jól csinálok, az üzeneteimre is ha elküldöm, több óra múlva válaszol, meg este elköszönünk és ennyi.

Félek hogy már nem szeret, pedig mindig írja, megha találkozunk akkor mondja és tudatja velem.

Most csak velem van a baj vagy ő érez másképp.

Kérlek segítsetek nekem, nagyon fontoss lenne.

Előre is köszönöm!



2022. szept. 8. 15:48
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Ezt vele kéne megbeszélned, hiszen mi nem tudjuk, hogy miért van ez.
2022. szept. 8. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Az üzenetet megnézi de vanhogy csak másnap válaszol!
2022. szept. 9. 15:44
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Talán élőben kéne beszélni...
2022. szept. 9. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Konkrétan kérdezz rá, van e valami baj. Ha azt mondja hogy nincs, akkor oké nyugodj meg. Egy felnőtt kapcsolatban meg kell beszélni a dolgokat. Mondd el neki az aggodalmaidat és meglátod a reakcióján hogy mi a helyzet
2022. szept. 27. 07:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!