Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Miért fogdos más lányokat?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért fogdos más lányokat?

Figyelt kérdés
A barátnőm mondta,hogy a barátom csapkodja a segg€t és ez engem nyilván zavar,mit tegyek? Veszekedést nem akarom mert nagyon szeretem és gáznak tartom ezt felhozni…Mit tegyek?:(

2022. szept. 12. 15:14
 1/8 A kérdező kommentje:
bocsi nem néztem,hogy 2x írtam a “mit tegyek,, kérdést
2022. szept. 12. 15:15
 2/8 anonim ***** válasza:
91%
Hát... Megkérded erről a pasidat, hogy mégis mi van itt, és megbeszélitek. Ha nem hajlando beszélni róla, akkor mehet a kukába
2022. szept. 12. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

hány éves az illető?


12-14 évesen, ha hülye kamasz, még nem tulajdonítanék ennek túl sokat...De ha idősebb, akkor meg elgondolkodnék, hogy kell-e nekem egy ilyen idétlen fazon... :-D

2022. szept. 12. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim válasza:
100%
Szerintem ha téged tényleg zavar az amit csinál (ami amúgy logikus, hogy zavar mert szerintem ezt nem illene ha valakinek van barátnője, ne csapkodja más lányok segg3t) beszéld meg vele még akkor is ha veszekedés lesz a vége meg éri letisztázni, hogy ez neked nem esik jól ( mellesleg egyátalán nem gáz ezt felhozni )
2022. szept. 12. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Holnap amikor találkozunk rákérdek,és leginkább azért zavar mert ők oszt.társak és abban az osztályban sokkal érettebek nálam a lányok:/
2022. szept. 12. 15:45
 6/8 anonim ***** válasza:
45%
hány évesek vagytok?
2022. szept. 12. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%

Azért mert 14 éves hülyegyerek akinek a normális viselkedésről fogalma sincs, sem a barátnőjének járó tiszteletről.

Mit vártok éretlen kis hülyegyerekektől?!

2022. szept. 12. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
Ezt meg kell vele beszélni, nincs mese.
2022. szept. 12. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!